Ciao svima

dexterslab011
Početnik
Posts: 3
Joined: 22 Jun 2016 11:52

Ciao svima

Post by dexterslab011 »

Pozdrav svima, nov clan foruma, nov vlasnik Avea 1.2 16v, 3vrata, 2010.godiste. Moj ocuh je prvi vlasnik, auto je redovno odrzavan i generalno sam zadovoljan. Pre njega sam vozio Daciu Logan, kupio je novu, pa presao na Alfu 156 1.9 JTD. Trebace me mi mqlo vremena da se naviknem, ali generalno je ok vozilica. Malo je slabasan za moj ukus i naravno mali. Ali s obzirom da dolazi beba za koju nedelju nisam zeleo da se zekim sa Alfom starom 15 godina, trebao mi je proveren auto. Tako da sam dobio Avea za malo preko 3000e i to na rate, a registrovan je i kasko osiguran od aprila '17. Ima 4 gume kupljene u februaru, uradjeni su svi se servisi i eto... Ugradio sam mu plin kod drugara, Stag q4, 300eura i to je jedino ulaganje, ali se isplati. Za pocetak toliko... Puno pozdrava svima!
Stalker
Junior
Posts: 58
Joined: 26 Sep 2011 11:49

Re: Ciao svima

Post by Stalker »

Dobrodošao!
vlekic.ts
Početnik
Posts: 9
Joined: 16 Sep 2015 20:49

Re: Ciao svima

Post by vlekic.ts »

Lepo da te sluzi!
Jel imas u planu atest plina?
dexterslab011
Početnik
Posts: 3
Joined: 22 Jun 2016 11:52

Re: Ciao svima

Post by dexterslab011 »

Imam, ali tek pri sledecoj registraciji, ne bacaju mi se pare sada. Imam svu dokumentaciju za atest, tako da cu odraditi to pri sledecem tehnickom i registraciji. Ne verujem da ce biti problema, posto su ljud sa Masinskog koristili prostorije servisa mog drugara da vrse atest za Banovce ili kako su vec oni podelili nadleznosti ranije. Prosli put kada sam ugradjivao kod njega, videli su njegove papire i prokomentarisali, da tu nema mogo da se kontrolise i samo letimicno pregledali, mislim da sam bio gotov za manje od 10 min. Ako nekome treba preporuka mogu mirne duse da ga preporucim u private, ali planira odlazak iz Srbije za stalno, tako da ce biti jos samo par meseci u zemlji.
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: Ciao svima

Post by widanovic »

Dobrodošao...

Dobrog majstora za plin je veoma teško naći tako da ako si siugan da je dobar slobodno okači broj i malo više informacija, evo ja prvi ne mogu da nađem majstora ko zna znanje...

a ako mora PM onda mi pusti njenog broj u PM

:)
dexterslab011
Početnik
Posts: 3
Joined: 22 Jun 2016 11:52

Re: Ciao svima

Post by dexterslab011 »

Ma nije nikakav problem, nego nisam hteo da krsim neko pravilo foruma. Evo ovako: Dusan 0649624882, servis mu se zove Una plus, nalazi se u Starim Banovcima. Otisao je na godisnji odmor do 1.8. Sad sam se cuo sa njim preko kompa, u Svedskoj je i veliko je pitanje da li ce nastaviti sa radom u Srb...ali probajte u avgustu da ga uhvatite, stvarno sve preporuke.
zec
Senior
Posts: 205
Joined: 10 Nov 2011 19:35
Location: BG

Re: Ciao svima

Post by zec »

Dobrodosao.

widanovic@ mogao bi da premestis postove o LPG u odgovarajucu temu. Ovako, u predstavljanju, napisan info o plinu bice tesko naci.
Post Reply

Return to “Moj auto”