Plin za Aveo

User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: Plin za Aveo

Post by stefanudrea »

cene?
User avatar
ceronimus
Junior
Posts: 69
Joined: 07 Nov 2011 12:19

Re: Plin za Aveo

Post by ceronimus »

nisam mnogo upucen u cene jer nisam ugradjivao...ali mogu da garantujem za strucnost i dosta proverenih informacija od svojih poznanika koji ugradjivali tamo a i ja sam isao kod njih da mi rade servis na mom predhodnom autu koji je imao plin ugradjen u drugom nekom servisu,moj otac je ugradio plin kod njih u skodu feliciju karburator 1.3 BRC sa sve atestom mu je izaslo 410 evra prosle godine na leto,naravno nikakvih problema nije imao...momci koji tamo rade su uvek raspolozeni da ti daju adekvatan odgovor na svako pitanje...ja kad sam kupio moj kalos otisao sam kod njih da mi ga prikace na komp jer sam zeleo naravno da vidim kako mi radi uredjaj...prikacili ga,cak mi objasnili sve na kompu sta mi pokazuje i cemu sta sluzi jer sam ja malo neznalica sto se toga tice a interesuje me...hvala Bogu sve je pokazivalo dobro...nisu hteli dinara da mi uzmu kad sam pitao na kraju koliko sam duzan...kad sam pitao kako nista ne trebam da platim...rekose mi pa sve ti je dobro,radi sve perfektno...u fazonu nista ti nismo radili...jedva prihvatise i cast koju sam im dao...posle isao sa caletovim kolima da menjam filter plina...odmah su pitali kako auto,kad god hoces dodji da ga stavimo na komp...eto toliko o ljudima koji rade u PANE AG ...iste takve price cujem i od drugih ljudi....
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: Plin za Aveo

Post by stefanudrea »

molim te ako mozes da pitas za mene nesto.imam jedna problema, ne znam ako je velika ali je cudna:u leto kad AC je otvoren i idem od 4 do 3 brzina ili od 2 do 1 od svi brzine za manje motor prestanj da radi ali pocne jos kad dajem od kljuc ili od akceleracija.neki su mi rekli da je soft moj auto, drugi su mi rekli da je soft instalacija mozda je za ekonomik kad ne daje gas koliko treba, neki su rekli da je nesto lose sa gas da nije dobar i tako dalje!hvala za ovo.u petak isto ako mozes da se vidimo bicu u beograd.vidim se sa vladimir administrator ovaj forum.ja sam od rumunja i dodzem da uzmem jedan prijatelj ko dodze od slovenja za moje vencanje.
User avatar
ceronimus
Junior
Posts: 69
Joined: 07 Nov 2011 12:19

Re: Plin za Aveo

Post by ceronimus »

u koje vreme se vidjate i gde?mozemo tada zajedno porazgovarati za tvoj problem vezano za gas
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: Plin za Aveo

Post by stefanudrea »

ne znam tacno mesto, cekam vladimir da me zove.moj mts broj je 0655219507.zovite me.nadzite dobro mesto za nas, jedan parking hypermarket ili nesto drugo.posle toga u 17 treba da budem u voz stanica da uzmem jedan prijatelj ko dodze u mene u rumunja od slovenja.imas yahoo messenger ili msn messenger?
zec
Senior
Posts: 205
Joined: 10 Nov 2011 19:35
Location: BG

Re: Plin za Aveo

Post by zec »

Plin na moje vozilo je ugradio servis ACRasic. Oprema je Tomaseto, sekvencijalni sistem i toro boca. Za sada nisam imao problema. U nekoj kombinovanoj voznji autiput (do 140kmh) magistralni putevi (60-100kmh) predjem oko 450-500km po rezervoaru. Potrosnja u gradu moze biti vise od 10l ako se zaglavim u nekoj guzvi.
malimali
Početnik
Posts: 4
Joined: 05 Jul 2012 20:17

Re: Plin za Aveo

Post by malimali »

Pozdrav svima ja sam stavio prije 6 meseci LPG na mom Aveo 1.2, kostao me 540 eura, Landi Plus Max je ured koi sam ugradio, sada za sada sam zadovoljan kaosta sam napisao sa 20 eura punjenje na bocu predzem 420 kilometara, e sad nije isto kao na benzinu ali isu iste ni pare :), evo moju firmu pa ako oce neko da se informisi izvolte pozdrav.

http://www.plimont.com.mk/
Post Reply

Return to “LPG”