BOČNE ZAŠTITNE LAJSNE ZA VRATA

zoran 8
Senior
Posts: 111
Joined: 20 May 2011 22:46

BOČNE ZAŠTITNE LAJSNE ZA VRATA

Post by zoran 8 »

UZEO SAM CRUZA PRE NEKI DAN,( AVEO MI JE OTIŠAO U SUBOTICU :cry:),I POŠTO SU MI IZLUPALI AVEA VRATIMA STAVIO SAM BOČNE LAJSNE KOJE SU ME SPASILE FARBANJA POLA AUTA(KO ŽIVI U ZGRADI I PARKIRA AUTO ISPRED ISTE,ZNA O ČEMU PRIČAM).
U SPAJDER AUTU NEMAJU ORIGINALNE LAJSNE ZA CRUZA,ALI MU OD ASTRE SEDANA STOJE KAO SALIVENE.




Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: BOČNE ZAŠTITNE LAJSNE ZA VRATA

Post by widanovic »

Eeee, a onda posle par dana primetiš da su ti i lajsne očukane, na 1000 mesta i dođe ti da staviš lajsne od tenkovske gusenice.... :)
Veoma lepo izgledaju lajsnice, ja ih na mom autu imam mada su mi ih već izgrebali, ali je njihovo farbanje ubedljivo jeftinije.
zoran 8
Senior
Posts: 111
Joined: 20 May 2011 22:46

Re: BOČNE ZAŠTITNE LAJSNE ZA VRATA

Post by zoran 8 »

NISAM IMAO TIH PROBLEMA SA LAJSNAMA.PRILIKOM SVAKOG PRANJA AUTA ISTE SAM PREMAZIVAO SREDSTOM ZA ZASTITU GUME I PLASTIKE,TAKO DA SU I POSLE 3 GODINE IZGLEDALE KAO NOVE(NARAVNO NE FARBANE LAJSNE).
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: BOČNE ZAŠTITNE LAJSNE ZA VRATA

Post by 021 »

Zorane, gde si kupio lajsne, po kojoj ceni i kako si ih montirao ?
Hteo sam malo detaljnije da pogledam slike, ali nisam uspeo.
Da li možeš da ih postaviš u većoj rezoluciji ?
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
zoran 8
Senior
Posts: 111
Joined: 20 May 2011 22:46

Re: BOČNE ZAŠTITNE LAJSNE ZA VRATA

Post by zoran 8 »

NA AVEU SAM IH SAM MONTIRAO,JER IMA IZBOČENJE PREDVIĐENO ZA LAJSNU,DOK SAM IH KOD CRUZA MONTIRAO UZ POMOĆ DRUGARA I HIRURŠKU PRECIZNOST(ZEZANJE I MERENJE SAMO TAKO).LAJSNE SU KUPLJENE U BGD-U,FIRMA SPIDERAUTO(IMAŠ IH NA NETU) I CENA JE 3900 RSD.AKO HOĆEŠ DA TI ONI MONTIRAJU CENA JE JOŠ 600 RSD(JA VOLIM DA BUDEM SAM SVOJ MAJSTOR).IMAJU JOŠ DOSTA SITNICA I DODOATNE OREME I STVARNO JE ODNOS CENA-KVALITET OK.SLIKE SAM MORAO DA KOMPRESUJEM JER JE MAX.VELIČINA 256KB.PUSTIĆU TI NA MAIL,A BIĆE VEROVATNO I NA SAJZU SPIDERAUTA.POZDRAV!
Post Reply

Return to “Cruze”