IMA LI KOGA NA FORUMU ?

pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

IMA LI KOGA NA FORUMU ?

Post by pevac54 »

Ljudi, prati li neko od članova forum, ili nam je svima sve potaman?
Ako nas više ništa ne intersuje u vezi Ševroleta, predlažem da forum načisto ugasimo.
Stalker
Junior
Posts: 58
Joined: 26 Sep 2011 11:49

Re: IMA LI KOGA NA FORUMU ?

Post by Stalker »

"tiho" neko vreme, nije bolje ni na drugim formumima (npr. cbc koji je imao i po milion pregleda mesečno sada je (procenjujem) bar 3-5x manje posećen a što se tiče komentara tu je faktor 1:10 u odnosu na pre godinu ili dve).
Ostali ljudi "bez teksta" ...
Sad je i predpraznično vreme i vreme najčešće slave (baš danas Sveti Nikola), a posle je slično u vreme Nove godine i Božića.
Na kraju krajeve, manje se kupuju automobili (i novi i polovni), bum je prošao, balon se izduvava.
Manje se i vozi i pored (relativno) jefinog goriva (koje bi trebalo da bude još 20% jeftinije kad bi država popustila bar par dinara akcize (nema šanse) i da nije monopola NIS-a na tržištu (još manje šanse da se išta desi u narednih 5-6 god.).
I tu je priči kraj ... ali ne i forumu!
zec
Senior
Posts: 205
Joined: 10 Nov 2011 19:35
Location: BG

Re: IMA LI KOGA NA FORUMU ?

Post by zec »

Prati, kako ko moze. Ja i danas koristim sve informacije koje sam trazio preko foruma.
Opet pripremam zamenu ulja u menjacu i redovan servis. Priblizava se 200k na meracu...
User avatar
ceronimus
Junior
Posts: 69
Joined: 07 Nov 2011 12:19

Re: IMA LI KOGA NA FORUMU ?

Post by ceronimus »

Ja sam tu sporadicno....odprilike jednom do dva puta nedeljno udjem da vidim ima li sta novo
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: IMA LI KOGA NA FORUMU ?

Post by widanovic »

Svi smo tu, kao I na početku, nego je udarila kriza pa niko ništa ne radi sa kolima, ja više nemam šta interesantno da ugradim, jedino nedaj bože nešto da crkne pa da pišem o tome.
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: IMA LI KOGA NA FORUMU ?

Post by 021 »

Prati, prati... :D
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
User avatar
sp987
Početnik
Posts: 9
Joined: 10 Jan 2016 17:27

Re: IMA LI KOGA NA FORUMU ?

Post by sp987 »

Pozdrav svima, i ja vas od sad pratim posto od skora posedujem novi Aveo sedan, sve najbolje!
User avatar
kobra
Senior
Posts: 104
Joined: 10 Aug 2013 16:47

Re: IMA LI KOGA NA FORUMU ?

Post by kobra »

Evo i mene posle 100 leta...
ratko_kg
Junior
Posts: 27
Joined: 10 Dec 2011 23:28

Re: IMA LI KOGA NA FORUMU ?

Post by ratko_kg »

Posle dugo vremena da se javim...
User avatar
Zoranng
Junior
Posts: 23
Joined: 28 Dec 2012 23:07

Re: IMA LI KOGA NA FORUMU ?

Post by Zoranng »

Punih 6 godina vozim Chevrolet lacetti bez ijednog kvara na njemu. Stoga i ne postavljam pitanja jer nemam problema, ali još uvijek tugujem zbog povlačenja prodaje Chevroleta iz Evrope. Bar jednom sedmično navraćam.

Pozdrav
Došlo je naših pet minuta. Počelo je minutom šutnje.
Post Reply

Return to “Moj auto”