Radio/usb problem

white rabbit
Početnik
Posts: 8
Joined: 18 Nov 2013 15:55

Radio/usb problem

Post by white rabbit »

Pozdrav, imam Aveo sedan 2010. godište. Pokušao sam da povežem svoj mobilni telefon sa radiom preko usb porta, ali samo sam uspio da iniciram punjenje. Ne mogu nikako da puštam muziku. Da li je neko imao sličan problem?
Da napomenem, u mobilnom nemam memorijsku karticu. Ne znam da li ima veze.
bora r12
Junior
Posts: 28
Joined: 13 Apr 2013 18:27

Re: Radio/usb problem

Post by bora r12 »

gledajuci kenwood aftermarket plejere, mobilni mozes prikljuciti preko usb iskljucivo ako plejer podrzava android/ipod sto je naglaseno u specifikaciji plejera, i mozda 3-4modela podrzavaju android preko usb, a ipod je duze na sceni pa ima vise takvih modela. pretpostavljam da se radi o fabrickom plejeru koji ne verujem da podrzava android preko usb, sto znaci da ti je jedina solucija za mobilni - AUX...kod mene se mobilni preko auxa mnogo slabije cuje od cd-a, tako da ga ne konzumiram...a imam u planu neki kenwood koji podrzava android preko usb, pa cu onda ubaciti i android tablet, da uzivanje bude potpuno :D
white rabbit
Početnik
Posts: 8
Joined: 18 Nov 2013 15:55

Re: Radio/usb problem

Post by white rabbit »

Imam neku staru navigaciju, probaću da nađem kabal koji na obje strane ima usb mini, pa da spojim i vidim hoće li moći da čita muziku. Mape su, naravno, zabagovane najstrašnije, pa ga mogu samo za muziku koristiti. :D
Post Reply

Return to “4v”