Novo ozvučenje

User avatar
kobra
Senior
Posts: 104
Joined: 10 Aug 2013 16:47

Re: Novo ozvučenje

Post by kobra »

super! da dodjes obavezno na sledeci skup, da nam demonstriras decibele :D
bora r12
Junior
Posts: 28
Joined: 13 Apr 2013 18:27

Re: Novo ozvučenje

Post by bora r12 »

potrudicu se ako ne bude previse daleko od krusevca :) a sto se tice decibela, ceo dan mucim muku, bio los signal pa lose sviralo na high input, pa prikljucim tablet preko rca direktno u pojacalo kad ono jasan i cist signal i extra bass, i vec sam bio spreman da dignem ruke, i onda resih da probam jos jednom lagano, namucio sam se zesce dok sam lepo spojio kontakte od high inputa na zadnje zvucnike, ali ovaj put nisam kacio i zvucnike da bi zicke od hi input sto bolje uhvatile kontakt na fabrickim konektorima i sad svira kako treba, pa da ovih dana to lepo spakujem i spojim sa zvucnicima, i sredim podesavanja na pojacalu za svakodnevno slusanje :D bice i neki snimak dok se sve lepo spakuje i nasteluje, a ako neko ima pitanja, be my guest :D
bora r12
Junior
Posts: 28
Joined: 13 Apr 2013 18:27

Re: Novo ozvučenje

Post by bora r12 »

Ustelovano sve za svakodnevno slusanje, skroz kulturica, a po potrebi u stanju da se malo pojaca bass na pojacalu pa da masira bubrege ali to sam preraso, vise sam za izbalansiran SQ :D ovih dana jos da istapaciram kutiju i uzivancija :D

Image

kablic za pobudu sam sproveo izmedju vozacevog sedista i menjaca, pa sam na cosku sedista stavio prekidac da se pojacalo ne bi palilo kad i plejer nego kad ja hocu :) pa evo jednom kratkog klipa sa prekidacem, krece sa fabrickim setupom a onda sam upalio woof u toku pesme pa poslusajte ono sto je kamera uspela da uhvati :)

http://youtu.be/LPh8WWANUhM
bora r12
Junior
Posts: 28
Joined: 13 Apr 2013 18:27

Re: Novo ozvučenje

Post by bora r12 »

evo kako sada izgleda :D neckao sam se dal da stavim ove zastitne sipkice, koje su bile na fabrickoj kompresionoj kutiji sa ovim wooferom, i ispostavilo se da je dobro sto sam ih stavio jer stalno neke torbe i sl vozim i fino stite wooferce :)

Image
Post Reply

Return to “Uradi sam”