STILING

5x115
Junior
Posts: 16
Joined: 20 Feb 2012 23:50

Re: STILING

Post by 5x115 »

ma bolje za nesta pametnije i onako su novi brisaci,vrse posao:)))...bolje jos koja sitnica za izgled
CruzeZD
Početnik
Posts: 1
Joined: 17 Sep 2012 21:28

Re: STILING

Post by CruzeZD »

5x115 wrote:felne sam nasao preko pa sam isao po njih,a spojler sam uzeo isto preko ali moze da se nadje i kod nas univerzalni,sad kacim slike sa felnama i malo su mi zatamnjena stakla al soferka je dosta,spojler je stavljen skoro al nisam ga slikao(uskoro slike)
Bok, oce li skoro slike s spoilerom?
Kazes da si ga nabavio preko?? Di je to tocno?
Jel se zaljepilo samo il bužalo rupe?

Thnx!
vertigo
Početnik
Posts: 8
Joined: 11 Apr 2012 19:53

Re: STILING

Post by vertigo »

Znam da je stara tema, al za mesec-dva mi Cruze izlazi iz garancije pa bi mi puno znacilo ako bi neko mogao da mi napise gde mogu u Srbiji ili komsiluku da pronadjem spojlere za poklopac prtljaznika, ili neki link

hvala!
vertigo
Početnik
Posts: 8
Joined: 11 Apr 2012 19:53

Re: STILING

Post by vertigo »

E ako sam na jedno pitanje dobio odgovor na ovom forumu...
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: STILING

Post by pevac54 »

probaj na www.euroauto.rs
User avatar
kobra
Senior
Posts: 104
Joined: 10 Aug 2013 16:47

Re: STILING

Post by kobra »

vertigo wrote:Znam da je stara tema, al za mesec-dva mi Cruze izlazi iz garancije pa bi mi puno znacilo ako bi neko mogao da mi napise gde mogu u Srbiji ili komsiluku da pronadjem spojlere za poklopac prtljaznika, ili neki link

hvala!
uh, ovde za odgovore mora da se moli. ako ti nije kasno, mozes kod dilera videti fabricki spojler za cruza, mali i diskretan, (imam ga ja ako hoces da ti okacim sliku)a mislim da je oko 300 i nesto €. a druga varijanta ti je e-bay ili alibaba i sl. na kojima imas koliko hoces aftermarket delova za cruze.
User avatar
kobra
Senior
Posts: 104
Joined: 10 Aug 2013 16:47

Re: STILING

Post by kobra »

vertigo wrote:Znam da je stara tema, al za mesec-dva mi Cruze izlazi iz garancije pa bi mi puno znacilo ako bi neko mogao da mi napise gde mogu u Srbiji ili komsiluku da pronadjem spojlere za poklopac prtljaznika, ili neki link

hvala!
uh, ovde za odgovore mora da se moli. ako ti nije kasno, mozes kod dilera videti fabricki spojler za cruza, mali i diskretan, (imam ga ja ako hoces da ti okacim sliku)a mislim da je oko 300 i nesto €. a druga varijanta ti je e-bay ili alibaba i sl. na kojima imas koliko hoces aftermarket delova za cruze.
usput, ne bi bilo lose da ljudi koji su nesto modifikovali okace ovde slike sa nekim detaljima, da se malo lozimo... :mrgreen:
Post Reply

Return to “Uradi sam”