Kupovina - Spark ili Aveo???

TheWizard
Početnik
Posts: 2
Joined: 15 Dec 2012 17:45

Kupovina - Spark ili Aveo???

Post by TheWizard »

Pozdrav svima!

Ovih dana, tacnije do 31 dec. 2012 god. u CG je akcija za kupovinu Chevrolet auta. Dvoumim se izmedju SPARK-a L 1.0 za 7, 280 eur. (Bez metalik boje) uz koji dolazi na poklon 1 god. free kasko, dvije zimske gume, i set obavezne opreme. (Naravno uz 5 god. garancije...) i starijeg modela Aveo 1.4 100 KS (Koji nije na akciji) po cijeni 7, 680 (Bez metalik boje, sa samo 2 airbag-a, i bez free kasko 1 god i sa garancijom od 3 god.)
E sad, Spark mi jeste primamljiviji, prvenstveno opremom, dizajnom itd. ali, s' obzirom da bih autom katkad posao do mora, planine - bojim se da me ne bi bas izvukao uz nase CG uspone, dok sa Aveom je druga prica (Ipak je 100 KS u pitanju...)

1. Za Spark + dizajn, oprema, manja potrosnja, registracija... Za mene , zenu i dijete od 2 god + 1 kofer djecija kolica i par ruksaka bi se moglo smjestit nekako... Da li bi?
2. Za Aveo - kako sam cuo / vidio na pojedinim forumima da se stalno nesto kvari i da se dugo cekaju djelovi (stabilizatori konkretno....)

Molim za predlog! Ne znam ni sam zasto ali "navijam" za kupovinu Sparka.

Unaprijed zahvalan i srdacan pozdrav iz Podgorice!!! :-)
User avatar
joza
Junior
Posts: 33
Joined: 14 Nov 2012 09:12

Re: Kupovina - Spark ili Aveo???

Post by joza »

+1 aveo 101 ks
ako je to akcija, kako se onda zove ovo, poklon?
http://bit.ly/VJqoZf
Chevrolet Aveo 1.4 cv101 ls 5p. gpl sa fabrički ugrađenim gasom 6.600 EUR (Brutto) 5.455 EUR (Netto)
ili ovaj bez gasa: http://bit.ly/WfT8eS
TheWizard
Početnik
Posts: 2
Joined: 15 Dec 2012 17:45

Re: Kupovina - Spark ili Aveo???

Post by TheWizard »

Joza, sve je to fino, ali, ja sam pitao za misljenje / preporuku (Ipak je ovo Chevrolet forum) ljudi koji voze Spark ili Aveo. Za i protiv, prednosti i mane konkretnih modela. Pozz.
User avatar
Zoranng
Junior
Posts: 23
Joined: 28 Dec 2012 23:07

Re: Kupovina - Spark ili Aveo???

Post by Zoranng »

Aveo.
Došlo je naših pet minuta. Počelo je minutom šutnje.
Dule
Junior
Posts: 21
Joined: 15 Jan 2013 11:18

Re: Kupovina - Spark ili Aveo???

Post by Dule »

Definitivno Aveo. Imam ga od 2007. i prezadovoljan sam.
Post Reply

Return to “Kupovina”