DVD Player

User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

DVD Player

Post by widanovic »

Pravi naziv je: GPS DVD Player touch screen, USB, SD, AM/FM radio, TV, Bluetooth, Ipod

Pošto je sve veći broj ljudi u potrazi za nekim uređajem tipa all in one, posle par pokušaja uspeli smo da kontaktiramo firmu iz Južne Koreje koja pravi i prodaje navigacije za Chevrolet vozila tj. za sva Koreanska vozila. Za sada smo uspeli da dobijemo koliko toliko povoljne cene: okvirno košta 398,97E (sa svim troškovima), naravno da će ova cena padati jer je cena transporta i carine oko 100 E(za jedan uređaj). Cena kamere je 20E i cena senzora za parkiranje je 20E.Vreme isporuke je navodno 5 dana. I evo malo tehničkih detalja:
  • Screen size: 7 inches
    Display Mode: 16:9
    TV System: NTSC/PAL/SECAM
    Resolution (pixels): 800(W)*RGB*480(H)
    Compatible with DVD/CD/VCD/CD-R/CD-RW/MP3/WMA/JPEG /MP4/DIVX
    Digital panel 800*480 HD resolution
    Built-in Analog TV tuner
    Multi-language OSD: English, French, German, Italian, Turkish, Japanese, Arabic and Russian
    DVB-T, ATSC, ISDB-T digital TV Receiver (optional)
    AM/FM radio, 30 stations preset memory
    RDS function
    Support Ipod input
    Built-in GPS navigation
    Windows CE 6.0 operating system
    Map supported: Route66, Tomtom, Igo, Get5, Papago etc.
    GPS menu supports 30 languages: English, German, French, Spanish, Dutch, Hungarian, Croatia, Czech, Danish, Norwegian, Swedish, Portuguese, Italian, Finnish, Romanian, Greek, Russian, Poland, Slovak, Slovenian, Turkish, Estonian, Latvian, Lithuanian, Ukrainian, Arabic, Bulgarian, Hebrew, Serbian and Catalan
    Dual zone function (User can enjoy the music during navigation)
    Touch screen control
    USB Slot
    SD/MS/MMC slot
    Built-in Bluetooth, Phone book and A2DP
    Original Factory Panel Design, No gap after installation
    Original Steering Wheel Control Compatibility
    Original wire harness and plug compatibility, do not need to cut any wire
    ESP and mechanical anti-shock protection
    4*45W power output
    Background light adjustment
    Adjustable image brightness/color/contrast
    NTSC/PAL/SECAM manual identification
    2 AV input and 2 AV output
    Automatic back sight function for car camera
    Video signal disappear, display blue screen
E sad za ovo nisam siguran, ali mislim da se na poklon još dobije i fleska ili SD kartica...
A takođe bi trebalo ako nas bude bilo dosta da dobijemo i neke poklone kao što su TV antena i još ko zna šta ...

Naravno da napomenem da je ovo samo pokušaj da se organizujemo i da grupno naručimo neke proizvode kako bi svi imali koristi i niko se u cenu nije ugradio(osim carine ;) )

Image

Rok za prijavu je 21.01.2012.
Dulle
Početnik
Posts: 6
Joined: 30 Dec 2011 10:39

Re: DVD Player

Post by Dulle »

Ne mogu da verujem da ovako neki paket postoji za avea, ovo mi se jako svidja, cela prica i oko navigacije, senzora i kamera za rikverc (valjda jeste za rikverc koliko sam skontao). Jel ovo varijanta bila do tada da se naruci ili je jos aktivno? Zao mi je sto vidim da nije puno ljudi zainteresovano, mozda postoji varijanta da se naruci to iz evrope negde, ceo paket?
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: DVD Player

Post by widanovic »

Postoji ali zato je cena boli glava. Meni su lično tražili navodno iz Mađarske da donesu za 570e, trenutno nas ima trojica koji smo za ovo, čekam da nas barem ima 5 pa naručujemo...
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: DVD Player

Post by widanovic »

Drugi pokušaj kolektivnog naručivanja....


Rok za prijavu: 21.03.2012.
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: DVD Player

Post by stefanudrea »

Ovde u Rumuniji se nadje za oko 400 euro!
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: DVD Player

Post by widanovic »

Stigao prvi Player. Sutra ga ugrađujem pa javljam prve utiske. Za sada sam zadovoljan. Mislim da su neke karakteristike bolje nego što piše u ponudi jer na uređaju drugačije piše, ali otom potom...
Attachments
dvd.jpg
dvd.jpg (407.34 KiB) Viewed 23362 times
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: DVD Player

Post by stefanudrea »

cena za sve je?
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: DVD Player

Post by widanovic »

Pa izadje oko 398,97E da kazem sa sigurnošću košta između 390 i 400e, mada sam ja kupio i kameru za rikverc i sada se spremam da kupim i risiver za digitalnu tv. :)
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: DVD Player

Post by widanovic »

Napokon ugrađen i veoma se dobro pokazao. Ugradnja je veoma laka, skine se maska oko CD playera koja je na 4 žabice. CD player je fiksiran sa 4 šrafa. Sve u svemu zamena traje pola sata. Kod mene je malo duže trajala jer nisam koristio dodatni konektor već sam prepravljao fabrički.
Utisci:
dobre osobine:
- ima u sebi sasvim dobro pojačalo koje je 4x45w(a na nekim mestima piše 4x52w)
- nema distorzije, kvalitetan zvuk
- za nijansu jači radio od fabričkog(što se tiče prijema signala)
- odgledao sam par dvx filmova
- tv hvata lokalne kanale, mada sam se malo ubedačio jer kući imam kablovsku :)
- GPS(navigacija) extra radi, brza i precizna, prebacio sam karticu iz svoje navigacije i odma proradila
- Povezivanje sa telefonom, koristio sam i super radi, samo još nisam ukapirao kako se sinhronizuje imenik.
- kamera još nije instalirana
- meni je dosta dobro odrađen i jma velike mogućnosti štelovanja

loše osobine:
-dvd ne prati u mm liniju kola, mada gledano s preda pasuje bukvalno knap, kada se pogleda sa strane vide sa da odstupa ne više od 1mm, možda bi se to moglo rešiti nekom podloškom.
- upotsvo ne objašnjava sve opcija, neke se podrazumevaju, mada sam većinu stvari ukapirao, ali ne bi bilo loše da sve piše.
- osvetljenje je plave boje, sigurno ako se napomene možda i stave zelene diode, ali sam ja dobio sa plavim.

Sve u svemu zadovoljan sam uređajem.
Attachments
ALIM2182.JPG
ALIM2182.JPG (666.92 KiB) Viewed 22892 times
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: DVD Player

Post by stefanudrea »

ima i GPS?kako radi?
Post Reply

Return to “Aveo”