Preporuka za servis

Dexter
Junior
Posts: 13
Joined: 01 Apr 2012 12:38

Preporuka za servis

Post by Dexter »

Gde popravljate auto a da nije ovlasceni servs?

Ako ima neko preporuku za Beograd, za sitnije stvari, menjanje plocica, ulja, one glupave gume sto struzu na vrhu amortizera (solje) ... Ne bih bas placao cene kod ovlascenog za zamenu ulja i filtera a ne mogu sam to da radim, niti imam gde, a ni vremena.

Hvala
Iv BG
Junior
Posts: 36
Joined: 26 Feb 2012 13:31

Re: Preporuka za servis

Post by Iv BG »

Ja znam majstora koji radi u ovlašćenom servisu Autotrenda a radi i privatno, Ivica se zove, malo je dalje, kraj buleva pa još malo, ne znam kako se zove taj kraj grada. Ok je, nije skup, broj šaljem popodne.
Dexter
Junior
Posts: 13
Joined: 01 Apr 2012 12:38

Re: Preporuka za servis

Post by Dexter »

Mozda bolje da ga ne reklamiramo ovako javno, covek ostane bez posla
zec
Senior
Posts: 205
Joined: 10 Nov 2011 19:35
Location: BG

Re: Preporuka za servis

Post by zec »

Moze broj na PP i svi ce biti zadovoljni. Mene zanima.
Jednom sam privatno koristio usluge servisera iz Djelmasa i bio sam zadovoljan. Jedini problem je sto se njegov servis nalazi malo dalje.
Bio sam u jos nekim servisima, ali to su vec servisi za razne marke automobila. Naravno i cena je drugacija. Uglavnom sam menjao nosace (solje) amortizera, stabilizatore, utegao letvu volana...
Dexter
Junior
Posts: 13
Joined: 01 Apr 2012 12:38

Re: Preporuka za servis

Post by Dexter »

Zar niko nema za preporuku nekog majstora?

Moze i na PP

Poz
User avatar
ceronimus
Junior
Posts: 69
Joined: 07 Nov 2011 12:19

Re: Preporuka za servis

Post by ceronimus »

ja mogu da ti preporucim Slobu iz Zemuna,super lik,super majstor,i nije ona prica:
-e imas nekog majstora?
-imam,Sloba iz Zemuna,super majstor!
odes kod Slobe a on sedi u kancelariji a neki njegovi majstori ti rade auto...znaci,covek radi sam,sve,japance i korejance,dobar lik a i pre svega dobar majstor...eto ja preporucujem njega...

065-676-8290 Sloba
filjke
Početnik
Posts: 3
Joined: 16 Dec 2013 21:14

Re: Preporuka za servis

Post by filjke »

Pozdrav za sve članove foruma, moj prvi post.
Iz Borče sam, imam Avea 1.2, 2009 godište, ugradio sam gas i do sada sam prešao 47400 km.
Do sada sam auto održavao u ovlašćenim servisima, sada bih da to promenim, najviše zbog cene originalnih delova. Imam raznih ponuda za zamenske delove, pa me interesuje šta Vi ugrađujete (koje proizvođače) i gde kupujete delove? Konkretno imam ponudu za filtere (Knecht (ulje, gorivo, klima i vazduh)), ulje 10W40 (GM), kaiš alternatora (Gates), prednje disk pločice i prednji kočioni diskovi (Ferodo). Šta mislite o kvalitetu ponuđenih delova? Ako imate boljih predloga oko proizvođača i kvaliteta slobodno pišite. I naravno gde sve ovo zameniti?
Hvala...
filjke
Početnik
Posts: 3
Joined: 16 Dec 2013 21:14

Re: Preporuka za servis

Post by filjke »

Pozdrav,
Aveo 2009 godište, prešao nešto preko 60000 km, vreme je za veliki servis (imam ugrađen gas).
Šta sve treba uraditi i da li otići u ovlašćeni servis ili ne...
Zvao sam par ovlašćenih servisa, oprečne su informacije, pogotovu oko zamene vodene pumpe.
Jedan od servisa kaže obavezno kad se radi zamena zupčastog kaiša i zatezača radi se i zamena vodene pumpe, a drugi servis kaže da se ona menja na 120000 km. Kakva su Vaša iskustva i gde ste uradili veliki servis.
Inače cena velikog servisa je oko 30000 dinara sa zamenom vodene pumpe i u pitanju su originalni delovi.
Pozdrav,
zec
Senior
Posts: 205
Joined: 10 Nov 2011 19:35
Location: BG

Re: Preporuka za servis

Post by zec »

Ja sam kupovao delove u prodavnicama koje drze delove za chevrolet, a onda sam na preporuku majstora neke odredjene delove kupovao kod euroauta.
Servis radim kod coveka koji je vec radio u ovlascenom servisu, pogledaj par postova gore.
Sto se tice zamene pumpe za vodu, ne znam koliko kosta, ali mozda je lakse da se zameni u servisu nego negde na putu kad procuri. Ja sam moju menjao.
Ah da jos cena, prava sitnica u odnosu na ovlsceni servis, a delove kupis sam...
Chevy
Početnik
Posts: 5
Joined: 25 Aug 2015 10:15

Re: Preporuka za servis

Post by Chevy »

Imam problem sa Kalosom 2004 godošte.
1.2 motor

Crko mi je senzor bregaste na 64000 km(auto nije mnogo vožen), ugradio u decembru nov koji je posle mesec dana opet crkao.
Naravno u servisu su mi zamenili i evo sad u februaru je i taj novi crkao. Na otprlike 1000km ili mesec dana.
U servisu su mi rekli da moraju da provere računar da li ga on možda sprži i instalaciju pa će da mi jave.
Mene zanima da li kompjuer može dako nešto da pobrljavi?
Auto je prešo do sada 67000 i 2004 te je nov kupljen u Srbiji.
Imam ugrađen plin od avgusta 2015.

da li je problem možda u delovima?
Last edited by Chevy on 02 Mar 2016 14:11, edited 2 times in total.
Post Reply

Return to “Aveo”