APEL

User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

APEL

Post by widanovic »

Drugari, ovih dana se sa svih stana čuje, pomozite ako vidite da je nekom crko auto i sl. Iskreno iako me svi znate kao ok osobu u principu u takvim situacijma okrećem glavu na drugu stranu što zbog priča ljudi koji su tom prilikom opljačkani, što zbog gubljenja vremena i dr. Međutim vođen idejom zbog koje je i nastao ovaj forum rešio sam da apelujem na sve forumaše da kada videte nekog malog sparkića ili nekog prelepok cruza, ponosnu kaptivu ili porodičnog orlanda i naravno bilo kog Chevroleta, za sekund se zamislite i recite ovo je član naše ševrolet porodice. Odvojite koji min, možda je ipak u pitanju neka glupost, a mi smo tu da pomognemo jedni drugima.
Za ostala vozila me baš briga jer ko im je kriv što ne voze Chevrolet, to ostavljam vama da odlučite.
Jer možda jednog dana dođemo do tog nivoa da se uz zvuk sirene uvek otpozdrave dva vozača Chevroleta.
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: APEL

Post by pevac54 »

Neki od nas to i radimo. Ja sam od 2007. godine imao samo jedan slučaj i to na putu Subotica -Bgd. Aveo sedan 1.2 niških tablica zaustavili kao redovna kontrola, i nije mu radilo jedno strop svetlo (više se ne sećam da li levo ili desno) i nije čovek mogao da skine svetlosnu grupu da promeni sijalicu, a lale zajebane i nisu mu dale da nastavi put dok to ne zameni. Meni su u servisu kad sam montirao parking senzore pokazali kako se to skida (da bi ih vezao za rikverc svetlo), i zajedno smo to uradili (doduše malo teže, ali smo uradili).
Što se tiče pozdrava kad sretnem bilo koji ševrolet , ja ne trubim ali uvek blicnem. Neko odgovori (doduše retko) a neko ne.
Pozdrav. :P
User avatar
ceronimus
Junior
Posts: 69
Joined: 07 Nov 2011 12:19

Re: APEL

Post by ceronimus »

u ponedeljak oko 16:15h na rakovackom putu sto ide ka novom mostu,stao sam i zamenio gumu devojci sa belom opel corsom ...ona je jadna upalila 4 migavca i stoji ... stao zamenio joj gumu za 15 min...pitala je kako da mi se oduzi ja sam joj iz zezanja rekao: daj 50e...nasmjelai smo se i ja sam joj rekao naravno nista,pa vidis koliko je trajalo 15 ak minuta...ona inace isla na neku proslavu u neki restoran...kaze ona : bez obzira,hajde da odemo ovih dana na kafu,pice da te castim...ja sam se izuzetno slozio sa tom idejom,razmenili telefone i eto... iskreno stvarno sam se dobro osecao taj dan...i naravno stao sam jer nisam zurio nigde,isao sam kuci,da je bila i starija zena ,baba stao bih...da je stariji covek takodje...u svakom slucaju svakom kome vidim da je pomoc neophodna...
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: APEL

Post by pevac54 »

U nedelju, 09.03.14., ja blizu Čačka, išao oko 80 km/h, ode desna prednja guma. Kiša pada, a ja samo u duksu na kome ima grb Srbije, i piše sa verom U Boga, za Kralja i Otadžbinu. Naiđe patrola milicije, pita jedan: "momak treba li pomoć?", ubaciše me u njihov auto i dok si rekao "Palačinka" zameniše mi točak. Ponudio sam im da ih častim, a oni rekoše: "hvala ne treba i srećan put".
Ovim putem im se javno zahvaljujem. :D
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: APEL

Post by 021 »

To bi trebalo da bude deo opšte vozačke kulture.
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
User avatar
kobra
Senior
Posts: 104
Joined: 10 Aug 2013 16:47

Re: APEL

Post by kobra »

021 wrote:To bi trebalo da bude deo opšte vozačke kulture.
+1
Post Reply

Return to “Off topic”