aveo ide na mongolija

User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

aveo ide na mongolija

Post by stefanudrea »

sta mislite na ovo?

https://www.facebook.com/notes/aveos-fi ... 1154533478

jedan aveo ide za mongolija i ide kroz srbija uskoro ovih dana!hajde da ga vidimo i da ga zdravimo na put za mongolija!
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: aveo ide na mongolija

Post by pevac54 »

GDE SI TI VIDEO DA IDE KROZ SRBIJU? KOJIM PUTEM I U KOJE VREME?
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: aveo ide na mongolija

Post by stefanudrea »

vidi se na facebook da je srbija na putu ali jos ne znam sigurno.cekam vesti da nas kaze kad ide na ovaj put da vidimo ako se moze!na facebook se vidi jedna slika sa put!
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: aveo ide na mongolija

Post by stefanudrea »

evo sta su mi rekli:

Stefan! The rally starts this Saturday in Goodwood, UK. We will be driving through Croatia, Serbia and Romania on the 18th/19th, averiging some 800km/day to be in time for our visa in Azerbaijan. We're in Turkey on 20/21/22. Check out the route in our pictures! Any chance the clubs are on our route? Would be amazing to meet up!!
sta mislite?
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: aveo ide na mongolija

Post by stefanudrea »

vestiiiiii:

oni zele da spavaju u beograd!imate sansa da se vidite i mozda cu i ja da dodzem ako se nadze epo mesto za spavanje i ako se radi nesto super sa ovih momci iz holandija!hajde ljudi radite nesto!evo, mozda cu i ja da budem ako ce biti nesti super.cekam vesti od vas. u 18 jul ce biti!
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: aveo ide na mongolija

Post by stefanudrea »

hajde bre, ni u beograd ne zelite da se vidite sa aveo od holandija?cekam vesti!mozda cu i ja!
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: aveo ide na mongolija

Post by widanovic »

Trebalo bi da naši drugari večeras negde oko 22-23h dođu u Beograd, gde će i prenoćiti, ako neko ima vremena i zeli da se upozna neka se javi sms-om na 064/616-55-21 pa ćemo ih organizovano sačekati, najverovatnije kod Sava Centra.


P.S. Za sve koji nisu upućeni
https://www.facebook.com/notes/aveos-fi ... note_reply
ukratko idu iz Engleske za Mongoliju Aveom. :)
Post Reply

Return to “Off topic”