Pomoć

User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Pomoć

Post by widanovic »

Fale nam još tri člana da naruče članske karte i onda kreće njihova izrada...
koenigseggccr
Senior
Posts: 123
Joined: 26 Feb 2012 22:00

Re: Pomoć

Post by koenigseggccr »

Nije valjda da ce manjak tri clana stopirati clanske karte? :shock: Ako nista, neka povecaju cenu clanskih karti za tu razliku, ne verujem da ce biti neka bitna razlika... ;)
AgentOrange
Junior
Posts: 63
Joined: 24 Jan 2012 09:48

Re: Pomoć

Post by AgentOrange »

Ili da napraviš tri kartice više, pa će se već naknadno neko prijaviti. Mada i predlog kolege koenigseggccr-a je sasvim ok...
Može neki preview kako će izgledati?
zec
Senior
Posts: 205
Joined: 10 Nov 2011 19:35
Location: BG

Re: Pomoć

Post by zec »

Da li to znaci da jos nemamo 10 clanova, odnosno zainteresovanih da budu clanovi?
Daj neku slicicu kako izgleda clanska karta. Gde ce biti spisak firmi i usluga na koje clanovi imau popust?
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: Pomoć

Post by widanovic »

Evo jednog grupnog odgovora na sva pitanja: da imamo realnih 300 članova samo što nisu svi zaiznteresovani tj. aktivni. Aktivnih ima dvadesetak, za sada nas 18 želi članske kartice, a štamparija uslovljava min 20, tako da ako se do sutra niko ne javi napisaćemo 2 fiktivna imena i te kartice posle bacamo. Cena će biti ista, nećemo je menjati, te dve kartice ću ja kupiti.

Što se tiče popusta već postoji spisak gde imamo popuste to je 7 prodavača, a od 10.03. bi trebalo da taj spisak bude još veći.

Još bitnije je da svako ko zna neku dobru radnju, servis ili majstora može da nam predloži da ga kontaktiramo oko popusta (ja bi lično prvi predložio neku dobru perionicu, ali kako kada su mi zadnji put u perionici ogulili kola) Pre svega ipak malo biramo da popusti budu na mestima koja kvalitetom usluge i cenom zadovoljavaju neke standarde.

Naravno izgled kartice će biti dostupan već večeras kako bi mogli da iznesete svoje komentrare.
AgentOrange
Junior
Posts: 63
Joined: 24 Jan 2012 09:48

Re: Pomoć

Post by AgentOrange »

Što se perionica tiče, tu namam šta posebno da dodam, ja sam uglavom auto prao kod Metropola (BG), i tu su bili prilično korektni (gledajući kola koja su tu ostavljana, kapirao sam da se niko ne usuđuje da ih izgrebe ili ošteti). U poslednje vreme, teram tamo gde mi je blizu, ili gde je neka akcija, ali nikoga posebnog ne bih mogao da preporučim.
Za druge radnje, možda http://www.vajsco.com, oni šiju presvlake, torbe, patosnice, i priča se da su dosta kvalitetni.
koenigseggccr
Senior
Posts: 123
Joined: 26 Feb 2012 22:00

Re: Pomoć

Post by koenigseggccr »

Perionica nam je obavezna...:)

Bilo bi dobro da u spisku bude neka prodavnica sa širokom ponudom opreme, delova i sl., npr. Shop Invest, Gang Land, i dr...
AgentOrange
Junior
Posts: 63
Joined: 24 Jan 2012 09:48

Re: Pomoć

Post by AgentOrange »

koenigseggccr wrote:Perionica nam je obavezna...:)

Bilo bi dobro da u spisku bude neka prodavnica sa širokom ponudom opreme, delova i sl., npr. Shop Invest, Gang Land, i dr...
+1
zoran 8
Senior
Posts: 111
Joined: 20 May 2011 22:46

Re: Pomoć

Post by zoran 8 »

I NEKA VULKANIZERSKA RADNJA ILI PRODAVNICA GUMA JER DIMENZIJE GUMA ZA CHEVIJA SU DOSTA RETKE,A I SKUPE.
ŠTO SE TIČE ČLANSKIH KARATA,DA LI JE MOGUĆE DA NAS 18 SAMO ŽELI ČLANSKU KARTU? JBG OVO JE SRBIJA!
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: Pomoć

Post by stefanudrea »

I ja zelim karta
Post Reply

Return to “Off topic”