stabilizator tocka

User avatar
catani
Junior
Posts: 28
Joined: 02 Jul 2012 17:13

Re: stabilizator tocka

Post by catani »

Moj problem se i dalje ne resava, 02.07 su mi rekli da deo stize za sedam dana, danas je 10 dan, i jos mi kazu da ako ne stigne do sutra, nece moci da mi poprave do 1 avgusta, jel oni sutra idu na kolektivni godisnji odmor, a ja treba da idem na more 20. jula....milsim, sta reci..... :evil:
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: stabilizator tocka

Post by pevac54 »

KOJI JE TO OVLAŠĆENI SERVIS?
DAVOR
Početnik
Posts: 3
Joined: 12 Jul 2012 20:12

Re: stabilizator tocka

Post by DAVOR »

Pozdrav svima ja sam ovde nov.Vkasnik sam Avea sedana starog 11 meseci,u pitanju je stari model sa motorom 1.2 84ks,izuzetno sam razocaran ovim vozilom imao sam za ovo vreme brdo kvarova,zanima me da li ima neko na forumu istog i da li mu se isto kvario,do sada sam popravljao sledece,puklo mi je crevo za vazduh,manje crevo za ulje,cuje se kvacilo,tesko pali,gasi se u voznji,drugi akumulator ponovo crkava,pri kocenju trese volan.,po malo gubi antifriz,znaci katastrofa,pitam se samo sta je sledece-(
miki62
Senior
Posts: 255
Joined: 19 Feb 2012 17:12

Re: stabilizator tocka

Post by miki62 »

Davore,dobrodosao na forum, nadam se da cemo se lepo druziti i da neces vise imati problema sa tvojim Aveom. Pozdrav
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: stabilizator tocka

Post by pevac54 »

Davore,
Da li si kupio vozilo kod ovlašćenog dilera i kog?
Ako je nov, postoji mogućnost da su ti uvalili zamensko vozilo koje daju vozačima dok je njihovo vozilo na popravci.Ako je kupljeno kao polovno, juri prodavca.

Mislim da je krajnje vreme da na forum stavimo crnu listu dilera koji ne rade profesionalno svoj posao i ruše ugled kompaniji GM, i istu prosledimo kompaniji kako bi i oni preduzeli neke mere, makar to bilo i oduzimanje ovlašćenja da prodaju i servisiraju njihova vozila. Krajnje je vreme da se nešto preduzme po tom pitanju.

Na sreću, malo je onih koji imaju ovakve i slične probleme. Mnogo nas je više koji imamo pozitivna iskustva i koji smo zadovoljni svojim vozilima.

VIDANOVIĆU ŠTA MISLIŠ O PREDLOGU ZA CRNU LISTU???
User avatar
catani
Junior
Posts: 28
Joined: 02 Jul 2012 17:13

Re: stabilizator tocka

Post by catani »

Servis je ''interautotrade'' cacak....danas oni idu na kolektivni godisnji odmor, tako su mi rekli...ja danas zvao call centar u bg, i onaj lik kao iz topa mi rece, obavezno posaljite mail u madjarsku, recite vas problem, i dobicete odgovor, brzo....cekam danas do 14h ako mi ne jave da li je stigao deo, saljem mail, pa neka posle vide sta ce da rade....
dalibor.76
Junior
Posts: 12
Joined: 20 Sep 2011 12:21

Re: stabilizator tocka

Post by dalibor.76 »

Pozdrav Davore!
To sto si sada naveo meni jednostavno ne ide u glavu zar je moguce da auto kojo nema ni godinu dana ima tiliko kvarova ja mislim da si ti jedistveni slucaj kome se to desavalo.Vozim kalosa 2003g. sa predenih 120000km i zaista nisam imao ni upola problema kao ti.Bilo kako bilo nemoj da se razocaras vise nema sta da se vise tu kvari je se tebi sve to izdesavalo za godinu dana.
Srecno i dobro dosao!
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: stabilizator tocka

Post by pevac54 »

Dao sam sebi slobodu da gospodi iz interauto trade pošaljem sledeći mejl:

"Molim da odete na www.chevroletforumserbia.com
(aveo 5v novi, stabilizator točka).
Mislim da ovo što se dešava našem članu u Vašem servisu i nije neka preporuka za Vašu kuću.
Naš forum posećuju i prate pored naših članova i mnogi potencijalni kupci Chevrolet vozila.
Molim Vas da ovu poruku shvatite kao dobronamernu.
Voleli bi smo da vidimo i Vaš komentar celog ovog slučaja na našem forumu.
Srdačan pozdrav."

Nadam se da će njihova reakcija biti pozitivna.
User avatar
catani
Junior
Posts: 28
Joined: 02 Jul 2012 17:13

Re: stabilizator tocka

Post by catani »

Pevac,hvala ti sto si se zauzeo za mene,

Ja sam njima vec pisao, odgovor je da nije do njih, i da je zastoj na carini....pozvao sam jos neke servise u srbiji, isti odgovor sam dobio, ''deo ce da stigne za sedam dana ako sve bude teklo glatko, tj ako ne bude carinskih zastoja'' ali isto tako su mi rekli npr u Sapcu u servisu, da se niko jos do sada nije zalio na ovakav kvar. Ja se nadam da je ovaj moj primerak auta samo jedan u jednoj losoj seriji sa losim stabilizatorima, i da ce kad mi zamene u servisu sledeci sigurno duze trajati....
Odlucio sam da ne saljem jos mail u madjarsku, sacekacu jos 10 dana dok se ne vrate sa odmora, pa cemo da vidimo... ;)
DAVOR
Početnik
Posts: 3
Joined: 12 Jul 2012 20:12

Re: stabilizator tocka

Post by DAVOR »

Hvala vam na podrsci,zbog toga sam i dosao ovde,da podelim to sa vama.Auto sam kupio u Mirkosu u Pozarevcu,bio sam prisutan kad su ga skidali sa kamiona zajedno sa ostalima nema sansi da su mi nesto uvalili.Zaboravi sam da kazem da mi je i klima bila oslabila pa su je dopunjavali ali bez nekih rezultata,mozda 10 posto,po gradu hladi mnogo lose,sa potrosnjom sam zadovoljan uspeo sam da ga skinem na 7.2 po gradu stani kreni i na otvorenom na 5l.Shvatam ja da za te pare nemoze bog zna sta da se ocekuje po pitanju zavrsne obrade,i da je moteor na granici jacine za tu karoseriju,ali ti sitni kvarovi me bas iritiraju,i jednostavno imam utisak da vozim nekog polovnjaka koji nije nimalo siguran.A za tu lovu sam mogao da pazarim solidnu masinu staru pet godina.Pozdrav.
Post Reply

Return to “5v novi”