Problemi sa kočnicama

sumadinac
Početnik
Posts: 3
Joined: 25 Feb 2013 21:55

Re: Problemi sa kočnicama

Post by sumadinac »

Drusto,
znate li nekoga ko zeli da kupi Aveo 1.2 2009 god presao 40.000 km.
Prodajem ga vrlo povoljno.
Auto je garaziran.
Prvi vlasnik, klima uredjaj, air bag, el.podizaci stakala, podesivi servo volan, centralna brava,
Cd radio uredjaj - MP3, Child lock, drzac za naocare, drzac za case...
Pozdrav

Molim clanove da postuju teme, konkretna tema nema veza sa problemima na kocnicama... ovaj post je za OGLASE
Hvala Miki62
indja
Junior
Posts: 28
Joined: 26 May 2012 22:42

Re: Problemi sa kočnicama

Post by indja »

U petak sam bio na vanrednom servisu u "Đelmaš"-u. Desni stabilizator je bio oštećen. U servisu ih imaju na stanju, tako da je zamena trajala bukvalno 15 minuta, uz izvinjenje što je došlo do ovakve neprijatnosti. Moram opet da naglasim da je osoblje izuzetno ljubazno, uslužno i profesionalno. U suštini, problemtačan je donji zglob stabilizatora (ima ih dva) koji je, kao opterećeniji, konstruktivno ojačan ali očigledno ne tako uspešno.
Sada je urađena nova verzija stabilizatora koja se ugrađuje prilikom zamene, tako da nadalje ne bi trebalo da bude problema. Najverovatnije će kod svih novih Avea morati da se zamene stabilizatori, ali to može da se uradi u garantnom roku tek kada se pojavi problem. Bitno je da se sigurnost i stabilnost samog vozila pri tome ne dovodi u pitanje, samo je, eto neprijatno "lupkanje" koje se tada čuje.

Pozzz, Dragan Inđić!
Emir Knez
Početnik
Posts: 1
Joined: 26 Oct 2013 14:26

Re: Problemi sa kočnicama

Post by Emir Knez »

Ja imam slican problem na ch av 2009. Problem je poceo na 800 km i traje i danas. Tvrda papucica kocnice. Javljao sam se u Interauto Koševi kod Kš u Čačku i u Boban Centru Bg. Svi su me pravili ludim da ja to umisljam dok mi nije istekla garancija. Malo sam isao na internet i prosao da je sličan kvar imao Cruz 2010 i 2011 i da je bíla u pitanju pu
mpa kocnica i da su teserije popucene na zamenu istih
ao
User avatar
catani
Junior
Posts: 28
Joined: 02 Jul 2012 17:13

Re: Problemi sa kočnicama

Post by catani »

Jel imas hill holder? (pomoc pri kretanju uzbrdo/nizbrdo)
Post Reply

Return to “4v novi”