KALOS - Alarm

User avatar
ceronimus
Junior
Posts: 69
Joined: 07 Nov 2011 12:19

Re: KALOS - Alarm

Post by ceronimus »

posto sam sam uradio ovo kao sto je Boss pisao sve je funkcionisalo ok...ali sad u skorije vreme mi se alarm sam pali...da li ima veze sa vremenskim prilikama...od ove vrucine...da li yna neko da li se taj fabricki alarm negde steluje,podesava..ili slicno?gde god da odem stavljam kljuceve od kola u krevet samnom cujem ga u sred noci da se ukljuci a na primer nema nikog tu u okolini...npr. na pecanju sam u nekoj divljini...spavam u satoru i ukljuci se alarm...kod druga u dvoristu sedimo u kuci gore...nema ni macku ni psa niti bilo ko ili bilo sta da je moglo da aktivira alarm..i on se jednostavno upali

Hvala unapred...
User avatar
boss
Junior
Posts: 20
Joined: 11 Mar 2013 21:59

Re: KALOS - Alarm

Post by boss »

nisam bio dugo na forumu ali evo me sad.
Neznam zasto ti se sam ukljucuje alarm , kod mene radi super eve god dana.
Mislim da se ne steluje taj alarm a za ono sto kazes da nema ni kuce ni mace to je nebitno posto ovaj alarm radi samo na zloupotrebu brave iz nutra-pr kad je prozor razbijen, kad se povuce hauba a kola su zakljucana itd. Mogu ti reci da samo proveris onaj dugmic ispod haube, on zna da je mnogo osetljjiv. Zakljucaj auto i probaj da nezno podiges haubu jednim prstom, ako se pai na mai pritisak eto ti ga problem pa ce moga resiti zajedno.
Pisi sto je bilo
Post Reply

Return to “Kalos”