KALOS - Alarm

User avatar
boss
Junior
Posts: 20
Joined: 11 Mar 2013 21:59

Re: KALOS - Alarm

Post by boss »

Ajde cekam odgovor
User avatar
ceronimus
Junior
Posts: 69
Joined: 07 Nov 2011 12:19

Re: KALOS - Alarm

Post by ceronimus »

Evo stigao,sve radi kako si rekao,svaka cast boss,hvala sto si ovo podelio sa nama,jedva cekam sutra sestru da obradujem jer vozi isti auto kao moj!
User avatar
boss
Junior
Posts: 20
Joined: 11 Mar 2013 21:59

Re: KALOS - Alarm

Post by boss »

E bas mi je drago sto si uspeo i sto radi
User avatar
ceronimus
Junior
Posts: 69
Joined: 07 Nov 2011 12:19

Re: KALOS - Alarm

Post by ceronimus »

Sestra izgleda sa nema alarm,ona ima aveo ali je potpuno isti kao kalos izgledom,jaci motor unutra ali ista oprema i sve isto ali kod nje ne trepere migavci,sutra cu da vidim da li postoji dzek iza fara
miki62
Senior
Posts: 255
Joined: 19 Feb 2012 17:12

Re: KALOS - Alarm

Post by miki62 »

Nema ni na mom Aveu... :(
User avatar
ceronimus
Junior
Posts: 69
Joined: 07 Nov 2011 12:19

Re: KALOS - Alarm

Post by ceronimus »

e bas steta... :cry:

usput,da li neko zna gde ima da se kupe posebno te sirene za auto alarme u Bg jer moram da vratim ocu njegovu...samo ne bih na bubanj potok,verujem da ih ima tamo ali da idem do tamo zbog toga me nesto mrzi...

Hvala unapred
User avatar
boss
Junior
Posts: 20
Joined: 11 Mar 2013 21:59

Re: KALOS - Alarm

Post by boss »

Ja sam kupio moju na buvljak za 2.5 eur ali novu u kutuju, mislim da i kod vas u srbiju ne bi trebalo da bude razlika od MK truba je truba samo da ima vise tonova da moze da radi odlicno.
User avatar
ivanchevy
Junior
Posts: 76
Joined: 07 Apr 2012 03:43

Re: KALOS - Alarm

Post by ivanchevy »

Hm, moj je dosao sa fabrickim alarmom (da li je stvarno fabricki, ili ga je diler montirao nemam pojma, nema nikakve dodatne oznake). Ali, centralna brava i alarm znaju da se sukobe. Ako zakljucas preko alarama recimo, i onda probas da zakljucas preko centralne (vazi i obratno) ukljuci se alarm. E sad nije dovoljno iskljuciti alarm samo. Moras i centralnu da otkljucas (ili da otvoris vrata) da se alarm ne bi opet aktivirao! Sve u svemu, haos :) Nije strasno kad se naviknes.

I na sve to, alarm je jako bucan pri otkljucavanju i zakljucavanju.
User avatar
boss
Junior
Posts: 20
Joined: 11 Mar 2013 21:59

Re: KALOS - Alarm

Post by boss »

Nije mi jasno sa tim fabrickim alarmi ali ovi nasi su isto tako fabricki samo im fali sirena. Kakav ti imas daljinski-dali imas posebno za alarm ili kao i moj samo na kjuc gde su dugmici za zakljucavanje i otkljucavanje i drugog nema posto nisam svatio to zakljucavanje preko alarma i preko centralnog???
User avatar
ivanchevy
Junior
Posts: 76
Joined: 07 Apr 2012 03:43

Re: KALOS - Alarm

Post by ivanchevy »

na kljucu imam centralnu bravu, a dodatni privezak je alarm (2 dugmeta - ukljuci i iskljuci, koja kad pritisnes istovremeno aktiviras alarm tj pocne da svira). Inace i kod mene je sve kao sto si naveo, samo sto imam dodatni alarm :)

Cini mi se da je sirena za alarm skroz blizu vozaca, otprilike ispod brisaca kad krenes nadole. Slikacu nekom prilikom, sad za vikend recimo.
Post Reply

Return to “Kalos”