NAŠ DRUGI SKUP

User avatar
Boćko87
Junior
Posts: 57
Joined: 28 Mar 2012 12:29

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by Boćko87 »

Ajte nesto aktivnije povodom ovog skupa, da pocnemo bar pricati kako gde sta..
Iv BG
Junior
Posts: 36
Joined: 26 Feb 2012 13:31

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by Iv BG »

Baš smo neorganizovani, nikako da održimo drugi skup. Ide lepo vreme pa bismo mogli malo da poradimo na tome. Ja sam za urbaniju varijantu, Beograd, neko mesto koje ima parking i kafić pa da posle okupljanja i slikanja pored naših ljubimaca nešto i popijemo, pojedemo.
Takođe, moram malo da nam iskritikujem Widanovića, danas gledam Sat i vidim da su neki gledaoci dobili nagradu -vožnju Ševrolet Kamara na Navaku!!! Pa zar mi kao klub i vlasnici Ševrolet vozila nismo mogli tako nešto da organizujemo?! Čula sam da su iz Poršea kontaktirali Seat klub Srbije i pozvali sve članova da testiraju novi Seat Leon posle sajma. Bilo bi lepo i da naš klub ima takvu privilegiju,dobro, ne moram baš da vozim ja Kamara, :) ali zadovoljila bih se suvozačkim mestom. Widanoviću, moraš malo da poradiš na imidžu kluba, da nas malo popularizuješ, ako treba i PR da unajmiš :D .
I takoooo, u nadi da ćemo se videti na drugom skupu, moj zelenko i ja vas pozdravljamo!!!
User avatar
Boćko87
Junior
Posts: 57
Joined: 28 Mar 2012 12:29

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by Boćko87 »

Pozz za zelenka od sivonje! :lol: :lol:
User avatar
Boćko87
Junior
Posts: 57
Joined: 28 Mar 2012 12:29

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by Boćko87 »

ja bi samo štancao slike :) da imam puno..i sve postavim ovde na forum
zec
Senior
Posts: 205
Joined: 10 Nov 2011 19:35
Location: BG

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by zec »

I sta je sa drugim skupom?
User avatar
Boćko87
Junior
Posts: 57
Joined: 28 Mar 2012 12:29

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by Boćko87 »

bice jednog dana
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by stefanudrea »

ko zeli da dodze sa mene na rumunski klub chevrolet sastanak na najspektakularni put evrope TRANSALPINA?sastanak ce biti sledeca nedelja 31 maj-1-2 jun i nije daleko od moj grad i ko zeli idemo sa moja kola od moj grad Drobeta Turnu Severin.
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by stefanudrea »

evo mali sastanak sa drugari iz brasov!bio sam tamo ovaj vikend
Attachments
bili smo 5 sa 4 chevrolet aveo!
bili smo 5 sa 4 chevrolet aveo!
brasov.jpg (67.59 KiB) Viewed 22128 times
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by pevac54 »

Lepo, sada 5 sledeći put 155. Vi bar nešto radite po pitanju druženja a mi još ništa. Daće Bog da se i mi dogovrimo za drugi skup.
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by stefanudrea »

ima 3 jake grade gde se vide nedelino: Bukurest, Craiova i Brasov. u ovaj vikend je nacionalni sastanak na TRANSALPINA ali bice tesko zato sto tamo je sneg i ne zna se sta ce biti.ja jos se nadam da cu da se vidim sa vas negde ali svida mi se dunavksa klisura mnogo i nadam se da jednom dana ce biti tamo jedan sastanak.tad docice i od rumunja mnogih drugari.izmedu vremena mozda ce biti nesto i na bor kako je reko vladi.ja cekam!
Post Reply

Return to “Putovanja i izleti”