Naš prvi skup

User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: Naš prvi skup

Post by stefanudrea »

vidite ako ne zelite da dodzete u rumunja da se vidimo? :P
zec
Senior
Posts: 205
Joined: 10 Nov 2011 19:35
Location: BG

Re: Naš prvi skup

Post by zec »

Koliko sati, gde tacno na Kosutnjaku? Ko organizuje ovo druzenje nek da neke info?
Iv BG
Junior
Posts: 36
Joined: 26 Feb 2012 13:31

Re: Naš prvi skup

Post by Iv BG »

Izgleda da dosta ljudi ne može da dođe, možda je bolje da ipak pomerimo skup za neki drugi termin, kada bi nas bilo više, bilo bi lepo da se svi okupimo i upoznamo.
zec
Senior
Posts: 205
Joined: 10 Nov 2011 19:35
Location: BG

Re: Naš prvi skup

Post by zec »

Izgleda ce biti tako jer smo razgovarali uglavnom oko mesta i datuma. Do sada bi trebalo znati tacno mesto i vreme susreta.
off
Iv sutra idem kod tvog majstora za kola...
miki62
Senior
Posts: 255
Joined: 19 Feb 2012 17:12

Re: Naš prvi skup

Post by miki62 »

Slazem se da je ovaj dosadasnji dogovor malo neozbiljan, trebalo bi ponoviti glasanje za datum i to ne na dugu stazu, kao prosli put, vec u nekoj blizoj buducnosti pa ce biti i manje iznenadjenja i otkazivanja.

@widanovic-u, ti si pokrenuo temu i ideju, i saglasan sam sa njom, ali si isto tako kao admin odgovoran za njenu realizaciju. Ponovi glasanje, samo ovog puta malo ozbiljnije, daj vise od sebe oko prvog okupljanja, informisi i budi informisan, stalno potenciraj dogovor, i rezultati ce biti pozitivniji. :)
Mislim da je greska sto od aprila nije bilo pisanija u ovoj temi, vec smo sacekali minut do dvanaest, a u medjuvremenu mnogima od nas iskrsle obaveze.
:( Kao sto vec rekoh, zao mi je sto mi je iskrslo sluzbeno putovanje, ali zato i predlazem dogovor na kracu vremensku distancu, od dogovora do realizacije.
Stvarno je sramota sto se prvo okupljanje oteze vec godinu dana, dok se clanovi nekih foruma okupljaju svaka dva-tri meseca.

PS: Ja jos nisam dobio clansku karticu.... :mrgreen:
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: Naš prvi skup

Post by 021 »

I meni je obaveza iskrsla u poslednji čas. Nadam se da će se ekipa dobro provesti i da ćemo videti slike sa prvog skupa.
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
User avatar
ceronimus
Junior
Posts: 69
Joined: 07 Nov 2011 12:19

Re: Naš prvi skup

Post by ceronimus »

ja ne znam ima li uopste nekog skupa danas?

mislim da smo trebali par nas tj. koliko nas ima u Bg da se jedno vece okupimo bilo gde...bukvalno neki veliki parking nekog marketa ma bilo gde da se lepo upoznamo,malo izdogovaramo i onda se utanaci lepo nesto ozbiljnije...gde ce doci i svi ostali
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: Naš prvi skup

Post by widanovic »

Ja sam sad stigao u Bg, ali sem mene i Baneta, svi su ostali otkazali ili putem pm ili javno tako da se skup odlaze. Slazem se sa ceronimus-om.
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: Naš prvi skup

Post by pevac54 »

NISAM MOGAO NA SKUP U KOŠUTNJAK IAKO SAM ŽARKO ŽELEO. ČINI MI SE DA SAM KOD GLSANJA NAZNAČIO DA SLAVIM DJURDJEVDAN, BILO MNOGO GOSTIJU I MNOGO POSLA OKO PRIPREME.
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: Naš prvi skup

Post by widanovic »

Zato sad moramo uskoro jedan skup, pa da ti sledeće godine i mi dođemo na slavu kolektivno. :)
Post Reply

Return to “Putovanja i izleti”