Naš prvi skup

User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: Naš prvi skup

Post by stefanudrea »

ne zelite da dodzete da se vidite sa nama na dunavska klisura u vikend 6-8 april?mi smo u lista oko 13-15 clanova club daewoo i chevrolet rumunja!
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: Naš prvi skup

Post by widanovic »

Ja sam uvek za, kao što sam bio i kada je naš dobar drug Stefan dolazio u Srbiju.
Evo i glasanja u načelu lokacije su koje su spomenute...
miki62
Senior
Posts: 255
Joined: 19 Feb 2012 17:12

Re: Naš prvi skup

Post by miki62 »

@Stefane, daleko od toga da ne zelimo da dodjemo, vec ja imam mali problem sa slobodnim vremenom, a ti si ipak malcice daleko. :)
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: Naš prvi skup

Post by 021 »

@ miki62:
Ma znam i ja toliko (da je Košutnjak u Bg :lol: ), ali kako doći, to je pitanje. Nema potrebe za sačekivanjem. Samo tačna lokacija na karti, uputstvo za dolazak i sl.
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: Naš prvi skup

Post by stefanudrea »

miki62 wrote:@Stefane, daleko od toga da ne zelimo da dodjemo, vec ja imam mali problem sa slobodnim vremenom, a ti si ipak malcice daleko. :)
znam da je malo daleko ali od rumunja dodze i od 500 km da vidi srbija i za to sam hteo sa radim veliki sastanak sa rumunj i srbi.ko moze da dodze da se vidi sa nama bice lepo.mi cemo sigurno biti u golubinje ili tekija ili u blizinu.ovaj je drugi godine kad rumunj dodze u srbija i ni jedan nije doso da se vidi sa nama! :?
Iv BG
Junior
Posts: 36
Joined: 26 Feb 2012 13:31

Re: Naš prvi skup

Post by Iv BG »

Da li primate dame?
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: Naš prvi skup

Post by widanovic »

Skup je za sve koji vole, koji su imali ili imaju Chevrolet. Nije bitno godište, pol, obrazovanje ili vera. U stvari vera jeste moraš da veruješ u Chevrolet :)

Jedini uslov da osoba dođe raspoložna na skup ili u potrazi za dobrim raspoloženjem...
miki62
Senior
Posts: 255
Joined: 19 Feb 2012 17:12

Re: Naš prvi skup

Post by miki62 »

@Iv BG,naravno da su dame dobro dosle. :)


@021, druze,ako se izabere Kosutnjak kao mesto okupljanja, dobijas detaljno uputstvo za dolazak. :mrgreen:
zec
Senior
Posts: 205
Joined: 10 Nov 2011 19:35
Location: BG

Re: Naš prvi skup

Post by zec »

Pratim temu, pokusacu da dodjem kad se dogovorite.
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: Naš prvi skup

Post by stefanudrea »

Nista novo od vas. Mi iz Rumunije, ce mo sigurno da budemo za vikend 6-7-og aprila, u Srbija u zoni dunavske klisure, i ako zelite da se vidite sa nama, bicemo tamo. Zovite! Sada trazimo sobe u Lepenskom viru, hotel ili jedan pansion u Golubinju, i kad ce biti sigurno mesto, cekamo i vas da se druzite sa nama! Mi smo, oko 20-25 clanova!
Post Reply

Return to “Putovanja i izleti”