Mesto skupa

Mesta

Borsko jezero
2
25%
Požarevac
0
No votes
Beograd(Košutnjak)
6
75%
 
Total votes: 8

User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Mesto skupa

Post by widanovic »

Na Borskom jezeru je lep ambijent, hrana i piće su jeftini (100 din pljeskavica, 100 din koka kola u kaficu) ima dovoljno mesta za sve automobile, a i mogu da probam da organizujem neki manji medijski nastup, recimo da pozovem lokalnu televiziju i naravno onda dodajemo još 2 avea koja mi stoje kući kod mojih :)

Što se tiče Požarevca bliža je lokacija, ali tamo neznam nikoga, jedino da pitamo Mirkosa(zastupnika Chevroleta) da na njegovom parkingu napravimo druženje.

Beograd, e tu već svi možemo da se organizujemo ali su zato cene za goste boli glava, a i za nas... i mislim da je našim drugovima iz Rumunije to daleko


U svakom slučaju možemo da podelimo troškove pa da idemo zajedno :)


Evo okvirno neka moja kalkulacija:
put BG - Požarevac, Požarevac - BG ne bi trebalo da bude više od 2500 din
put BG - Bor, Bor - BG ne bi trebalo da bude više od 5000 din (ako se ne ide autoputem onda oko 3500din)
miki62
Senior
Posts: 255
Joined: 19 Feb 2012 17:12

Re: Mesto skupa

Post by miki62 »

Mala sugestija, sta mislite, bez obzira na mesto sastajanja, da to bude u prirodi i da sami donesemo meso, salate i ostalo, i lepo napravimo rostilj , to bi nas sigurno stajalo jeftinije, a i atmosfera bi bila opustenija. Potrebno je samo da nas vreme posluzi, pa mozemo poneti i neku drustvenu igru ili loptu za zezanciju. :)
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: Mesto skupa

Post by stefanudrea »

miki62 wrote:Mala sugestija, sta mislite, bez obzira na mesto sastajanja, da to bude u prirodi i da sami donesemo meso, salate i ostalo, i lepo napravimo rostilj , to bi nas sigurno stajalo jeftinije, a i atmosfera bi bila opustenija. Potrebno je samo da nas vreme posluzi, pa mozemo poneti i neku drustvenu igru ili loptu za zezanciju. :)
to je i nasa ideea da radimo sami sta zelimo i sa hrane.mi dolazimo sa meso od rumunja ali kupimo jelen pivo zato sto smo culi da je super.videcemo sta ce biti.ali mi trazimo mestu malo blizu dunavsku klisuru zato sto od nas dolaze mnogi od oko 300-500 km.do sada najbolja alternativa za nas je golubinje ali ovih dana trazimo sobe zato sto mi zelimo oko 15 sobe.sta mislite na ovo?tamo ima i mesto za se radi rostilj i da se super zabavimo!cuo sam od vlade da je dobro i u borsko jezero i bicemo i tamo ali ovaj put u 6-8 april bolje je da dodzemo malo blizu.znam sigurno da su momc ko zele da idemo sledeci put u golubac ili bor ali da bude malo toplo da se super zabavimo.sigurno u ovom vremena je hladno u bor i tako ce biti i u april, zar ne?
Post Reply

Return to “Putovanja i izleti”