Popust za članove kluba

User avatar
dixy
Junior
Posts: 59
Joined: 29 Jun 2011 20:13
Location: Dobanovci, Surčin

Popust za članove kluba

Post by dixy »

Da li je iko uspeo (izuzev možda administratora) da bilo gde ostvari popust sa članskom karticom Chevrolet Forum Serbia? Za sada pokušao kod Brajića (delovi), hidxenon i gazela (set zupčenja, set letećih ležajeva, generalno malo skuplje stavke), niko nije čuo ništa o ovome? Ili ne žele da se bave time...
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: Popust za članove kluba

Post by pevac54 »

pokušavao i ja pre dve godine, slaba vajda. Za delove je nigde ne priznaju. Možda za stikere, ali to mi ne treba.
User avatar
dixy
Junior
Posts: 59
Joined: 29 Jun 2011 20:13
Location: Dobanovci, Surčin

Re: Popust za članove kluba

Post by dixy »

Izgleda da ništa od toga ne funkcioniše, kao da će od 10% imati ne znam kakvu štetu... A što bi dugoročno imali veću korist, to niko ne gleda... Naša filozofija biznisa.

Offtopic
Kolega Pevac, ne znam da li si pogledao pp, da li imaš malo vremena da odradimo poređenje za koje sam zamolio? Kako stojiš ovaj vikend sa vremenom? Došao bih ja do tebe ili gde ti odrediš, bukvalno bih te zadržao ne više od 15-20 min.
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: Popust za članove kluba

Post by pevac54 »

Poslao sam ti telefon u p.poruci, javi se kad možeš
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: Popust za članove kluba

Post by widanovic »

Što se tiče popusta, uskoro kreće revidiranje tj. ponovo saljem svima mail. Iskreno ja sam poslao većem broju firmi poruku za saradnju, ko mi je odobrio 10% stavio sam na forum. Lično sam popost koristio samo u planeti guma. I naravno uvek sam vam na raspolaganju, imate mail i moj broj, pa ako se neko pravi lud zovite da vidimo u čemu je problem. I ako neko ima nekog da preporuči ili ako neko uspe da obezbedi popust za članove neka javi da stavimo na forum.
Post Reply

Return to “Moj auto”