Servis CHERVOLET - Novi Sad

User avatar
Dejan_NS
Početnik
Posts: 3
Joined: 04 Sep 2012 22:20

Servis CHERVOLET - Novi Sad

Post by Dejan_NS »

Posto ovlascenog servisa u Novom Sadu vise nema, stim da je meni i garancija isticala, odlucio sam se da uradim redovan servis u komsiluku u Djurdja Brankovica 12 u Novom Sadu, *ne bih da ih imenujem, stim da ne znam pravila foruma* ...

Ovim povodom otvaram stranicu za sve nas kojima je istekla garancija ili je pri isticanju, kako bi smo uputili jedni druge.

Ovim i zatvaram svoje izlaganje i preputam ostalim forumasima i dajem im rec :)



Chervolet Spark - Dejan Jakovljevic
Dejan Jakovljevic - menadzer
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: Servis CHERVOLET - Novi Sad

Post by kico »

Dejan_NS wrote:Posto ovlascenog servisa u Novom Sadu vise nema, stim da je meni i garancija isticala, odlucio sam se da uradim redovan servis u komsiluku u Djurdja Brankovica 12 u Novom Sadu, *ne bih da ih imenujem, stim da ne znam pravila foruma* ...

Ovim povodom otvaram stranicu za sve nas kojima je istekla garancija ili je pri isticanju, kako bi smo uputili jedni druge.

Ovim i zatvaram svoje izlaganje i preputam ostalim forumasima i dajem im rec :)



Chervolet Spark - Dejan Jakovljevic
User avatar
sp987
Početnik
Posts: 9
Joined: 10 Jan 2016 17:27

Re: Servis CHERVOLET - Novi Sad

Post by sp987 »

Pozdrav, mogu li mi clanovi iz NS-a reci gde servisiraju i odrzavaju svoje Chevrolet vozilo? Ko to jos radi i da je snabdeven/moze da nabavi delove a da nije ovlasceni servis?
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: Servis CHERVOLET - Novi Sad

Post by kico »

Komsije iz Djurdja Brankovica su odlicne i cim mi istekne garancija i ja prelazim kod njih da odrzavam automobil,otac i 2 sina su fenomenalni i za svaku preporuku
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: Servis CHERVOLET - Novi Sad

Post by kico »

A ovlasceni servis u Ns postoji to je gota-car kod njih jos odrzavam automobil posto je jos u garanciji i veoma su korektni (barem prema meni)
User avatar
sp987
Početnik
Posts: 9
Joined: 10 Jan 2016 17:27

Re: Servis CHERVOLET - Novi Sad

Post by sp987 »

U istoj sam situaciji kao i ti, posto je auto jos pod garancijom odrzavam ga jo uvek u pomenutom ovlastenom servisu ali po isteku iste rado bih presao u neki pouzdaniji servis posto na zamenu solja amortizera cekam vec vise od 3 meseca tj. cekam da im poruceni deo stigne.. sto je van svake pameti i smisla.
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: Servis CHERVOLET - Novi Sad

Post by kico »

To se meni ne desava ja sam imao jedan mali problem sa osobljem gota-car i sve je rijeseno i sad kad me vide sredjuju mi sve do 15dana,koji automobil vozis?
User avatar
sp987
Početnik
Posts: 9
Joined: 10 Jan 2016 17:27

Re: Servis CHERVOLET - Novi Sad

Post by sp987 »

Vozim novi model Avea. Na redovnom servisu njihov majstor mi je sam rekao da bi solje trebalo zameniti jer tockovi imaju nesto lufta; na salteru prvo kazu garancija ne vazi za taj deo da bi posle rekli da je ipak pokriveno. To je bilo pre nekih 3 i po meseca, zvao sam par puta ali od toga jos nista. Kakav problem si ti imao ako nije tajna?
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: Servis CHERVOLET - Novi Sad

Post by kico »

Imao sam problem sa mjenjacem,tresao mi je u trrecoj brzini i dobio sam novi mjenjac,dodouse bilo je malo zatezanja ali su na kraju popustili
User avatar
sp987
Početnik
Posts: 9
Joined: 10 Jan 2016 17:27

Re: Servis CHERVOLET - Novi Sad

Post by sp987 »

Posle duzeg natezanja i ja sam konacno dobio zamenski deo, auto sad mnogo bolje podnosi losije puteve i neravnine
Post Reply

Return to “Moj auto”