Chevy Aveo 1.2

malimali
Početnik
Posts: 4
Joined: 05 Jul 2012 20:17

Chevy Aveo 1.2

Post by malimali »

Pozdrav svima, moje ime je Goran ali svi me zove Sokol, ja sam iz Makedonija Skopje, imam Chevrolet Aveo 1.2 plavi 2007 godiste, prvi gazda, naravno radi na LPG, prosao sam 37 000 km, drago mi je sta sam na ovdje sa vama
miki62
Senior
Posts: 255
Joined: 19 Feb 2012 17:12

Re: Chevy Aveo 1.2

Post by miki62 »

Dobrodosao na SCF :)
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: Chevy Aveo 1.2

Post by 021 »

Dobro nam došao druže.
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: Chevy Aveo 1.2

Post by pevac54 »

Dobro došao na forum.
Često letujem na Ohridu i video sam dosta ševroleta po makedoniji. Samo pretprošle godine ih je bilo 5 parkiranih ispred hotela Park, odtoga tri sa skopskim registracijama - jedna kaptiva, dva avea sedan i dva sparka. Upoznao sam momke koji ih voze i mnogo su dobri ljudi. družili smo se dva vikenda (oni dolaze petkom popodne a idu u nedelju uveče).
Pozdrav.
malimali
Početnik
Posts: 4
Joined: 05 Jul 2012 20:17

Re: Chevy Aveo 1.2

Post by malimali »

Bilo je dobar lizing prije 5 godina, svi su uzimali a sta da ne uze bolje su od mnoge kole koje ima po Makedonija u toj klasu, moj je Aveo hatchback, u martu sam mu ubacio nove alu felne 14 sa BF goodrich G-grip 185/60/14 gume, sad sam uzeo BLAUPUNKT GT-POWER 69.4X
Image
mislim da su dobar izbor pa cemo da vidimo, nema forum u Makedoniju za chevroleta a ima ljudi sta cackaju po svoje kolima da urade nasta, i planiram da ga zatemnim, sad za sad to je sve
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: Chevy Aveo 1.2

Post by stefanudrea »

cao.koliko je gpl u makedonija? kako ti ide na gpl?zadovolijan si?
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: Hemel krema

Post by pevac54 »

Hemel plus krema za negu kožne galanterije čini čuda. Premazao sam kožni volan, ručicu menjača i plastiku na komandnoj tabli, sve izgleda kao da je juče ugradjeno. Samo se namaže, sačekaš malo i izglancaš. ja sam koristio magičnu krpu. Imaju svoju prodavnicu na zelenom vencu kad se krene prema terazijama. 40ml košta 327 din. što je sasvim dovoljno za ceo enterijer. Veće pakovanje je 200 ml i košta 957 din.
Krema je bezbojna i moja deca je koriste za patike, cipele i kožni nameštaj.
Osvežava boju, čisti, štiti od sunca. Probajte nećete se pokajati.
Najbolje je otići lično jer su troškovi isporuke poštom veći nego što košta krema.
malimali
Početnik
Posts: 4
Joined: 05 Jul 2012 20:17

Re: Chevy Aveo 1.2

Post by malimali »

stefanudrea wrote:cao.koliko je gpl u makedonija? kako ti ide na gpl?zadovolijan si?

sa jednom bocu kojoj punim je 20 eura ja prodzem 420 kilometara, to je kod meni u Makedoniju na otvorenoj pricamo, a 320 do 350 idem u gradskoj guzvi kojoj nikad se nezna, u Makedoniju gpl je 60 centi ili 38 denara makedonski, meni se jako isplaca pa sad kako za ko
Post Reply

Return to “Moj auto”