Novi Aveo 1.2 (86KS)

indja
Junior
Posts: 28
Joined: 26 May 2012 22:42

Novi Aveo 1.2 (86KS)

Post by indja »

Pozdrav svima!
U martu sam sebi i gospođi pruštio novi Aveo 1.2.
Do sada sam prešao svega 2.500 km, bio na kontrolnom servisu (sve OK), i za sada mogu reći da sam prezadovoljan. Možda bi za limuzinu od preko 1.100 kg mogao biti jači motor (1.4), ali ko ne ide na trke, sasvim dovoljno. Potrošnja je 5.5-6.0 lit/100km u zavisnosti od režima vožnje. Enterijer savim solidan (neki zlobnici tvrde da je previše plastike, opet stvar ukusa - meni apsolutno odgovara). O eksterijeru neću trošiti reči, jer je to i jedan od razloga zbog koga je kod mene.
Za sada toliko.

Pozdrav!!!
Attachments
Novi Aveo 1.2 (86KS).jpg
Novi Aveo 1.2 (86KS).jpg (488.83 KiB) Viewed 18193 times
User avatar
ceronimus
Junior
Posts: 69
Joined: 07 Nov 2011 12:19

Re: Novi Aveo 1.2 (86KS)

Post by ceronimus »

ma opako izgleda nema sta...i uglavnom vidjam crne...tacnije ni jednu drugu boju nisam video na ulici....nek te sluzi bas onako kako zelis!
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: Novi Aveo 1.2 (86KS)

Post by pevac54 »

Stvarno imaš ukusa (to se vidi i po autu i po gospodji). Znaš da izabereš pravo. Svaka čast. Voli i pazi auto kao gospodju i služiće te lepo i dugo.
User avatar
suns19
Junior
Posts: 31
Joined: 12 Jun 2012 20:38

Re: Novi Aveo 1.2 (86KS)

Post by suns19 »

Pozdrav !
Imam isti ovakav ali hecbek. Auto je ok meni je potrosnja nesto veca min koji sam postigao je 6,7 do nekih 8,2 l/100 km. Mozda sam malo tezi na gasu. Nazalost imam i jedan manji problem koji sam postavio ovde na forumu. Problem mi nije resen evo vec mesec dana i zbog toga sam jako besan na servis i dobavljace delova.
indja
Junior
Posts: 28
Joined: 26 May 2012 22:42

Re: Novi Aveo 1.2 (86KS)

Post by indja »

Hvala na lepim zeljama!

Suns, pratim sta se desava kod tebe sa tim stabilizatorom tocka.
Zaista neverovatno da u garantnom i razumnom roku ne mogu da rese problem. Pa ako se pokazalo da je to ucestali problem na vecem broju automobila, zar nije razumno i poslovno imati te delove na stanju, a ne svaki put narucivati i cekati tri i vise nedelja? Ne treba veca antireklama!

Sto se tice potrosnje prosek koji sam naveo je za voznju koja ne prelazi 100 km/h.
User avatar
suns19
Junior
Posts: 31
Joined: 12 Jun 2012 20:38

Re: Novi Aveo 1.2 (86KS)

Post by suns19 »

Pa neznam sta da kazem cuo sam razne informacije... Evo sta su mi odgovorili..

Poštovani,

Primio sam Vašu e-mail poruku u vezi kašnjenja isporuke rezervnog dela za Vaš Chevrolet Aveo, broj šasije KL ........................

Veoma nam je žao zbog neprijatnosti koje doživljavate zbog kašnjenja isporuke rezervnog dela.

Chevrolet se trudi svom snagom da kupci dobiju vozilo visokog nivoa, bezbednosti i udobnosti. Nažalost, kvarovi se mogu pojaviti i pored stalnih kontrola kvaliteta, ali naši Chevroletovi partneri su kompetentni u ispravljanju istih.

Dostavak rezervnih delova preko mreže Chevroleta se dešava najčešće bez problema, međutim u iznimnim slučajevima se desi da zbog preopterećenosti sistema za narudžbu kasni isporuka.

Dobio sam informaciju da traženi deo uskoro stiže kod Vašeg dilera. Kad deo bude stigao Total iz Subotice će Vas kontaktirati radi dogovora termina za popravak vozila.

Još jednom se ispričavamo zbog kašnjenja dela i zahvaljujemo na razumevanju.

S poštovanjem:

Peter Kirbus
Savetnik u službi za stranke
User avatar
suns19
Junior
Posts: 31
Joined: 12 Jun 2012 20:38

Re: Novi Aveo 1.2 (86KS)

Post by suns19 »

Zaboravio sam mail je poslat 14.06.2012. a kvar sam prijavio 3 nedelje pre ovoga. :roll:
indja
Junior
Posts: 28
Joined: 26 May 2012 22:42

Re: Novi Aveo 1.2 (86KS)

Post by indja »

Danas je 23.06.2012 godine. Ako sam dobro razumeo, još uvek nisi uspeo da popraviš kvar?
Koji servis je u pitanju? Možda i nije bitno ako deo kasni iz centralnog magacina za Evropu.
Pozzz.
User avatar
suns19
Junior
Posts: 31
Joined: 12 Jun 2012 20:38

Re: Novi Aveo 1.2 (86KS)

Post by suns19 »

"TOTAL" u Subotici neznam cija je sve krivica ali auto mi nije popravljen niti je deo stigao. Nazalost veoma losa reklama. Nadam se, da je kod Vas sve ok i da Vam se nece ovo desiti na predjenih 3.500 km. Ako mi ne poprave iduce nedelje auto moracu da preduzmem malo ozbiljnije mere jer ovo nema smisla dalje trpeti. Toliko o garanciji. Inace onaj mail (tekst) sto sam Vam prikazao je od glavnog dilera za centralnu i istocnu Evropu Chevroleta. Ako ovako sitan kvar po njihovim recima ovoliko traje sta bi bilo da je nesto ozbiljnije nadam se da nikad necu saznati.
indja
Junior
Posts: 28
Joined: 26 May 2012 22:42

Re: Novi Aveo 1.2 (86KS)

Post by indja »

Zaista druže, ovo je zabrinjavajuće. Neka se završi bar na ovome kako valja. Kontaktiraću Branislava iz Đelmaša da vidim šta će on da kaže na sve ovo, pa ti javljam.
Post Reply

Return to “Moj auto”