Patosnice

User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Patosnice

Post by widanovic »

U C&C METROU su se pojavile veoma lepe i jeftine patosnice koje odgovaraju i za Sparka i za Avea. Mozda nisu kvalitetne ali za nekih 700 din nema bolje. Patosbice su crne, a oivicene su plavom ili crvenom trakom, imaju ojačanje za petu, tj vozačeva patosnica je ojačana ispod pedala. U svakom slučaju po meni su ok, vredi pogledati...
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: Patosnice

Post by stefanudrea »

imas slike sa ovo?
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: Patosnice

Post by widanovic »

Hm, pokušaću da nađem pa da okačim...
AgentOrange
Junior
Posts: 63
Joined: 24 Jan 2012 09:48

Re: Patosnice

Post by AgentOrange »

Pre nekog vremena mi pade na pamet da nađem neku patosnicu za gepek (da ne usvinjim tapacirung baš odmah), no posle malo istraživanja sam našao da imaju da se nađe po meri pravljene za Cruze, no koštaju cca 50€, što mi se baš i nije svidelo.
Onda naleteh na http://www.una-zorcic.co.rs/auto%20patosnice.php i rešio da naručim model Una-01 koji je malo manji od dimenzija gepeka (kada se gleda pravougaona osnova, bez onih bočnih proširenja). Sa poštarinom je izašlo 1780din (isporuka za Beograd).
Patosnica je ravna (nema uzdignute ivice) a postoji i model Una-02 koji je malo veći i on bi mogao verovatno da se ukroji da savršeno pokriva ceo gepek, ali meni je ok i da mi na početku ostane par cm slobodno, da ne moram da je dižem kada otvaram poklopac od rezervnog točka.
Image
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: Patosnice

Post by 021 »

Ovo je stvarno koristan link. Kada budem prolazio kroz Pazovu ću svratiti da vidim šta mi paše od njihovih proizvoda.
Još samo da nam Vladimir udesi popust ... 8-)
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
zec
Senior
Posts: 205
Joined: 10 Nov 2011 19:35
Location: BG

Re: Patosnice

Post by zec »

Ravna patosnica je ok, ali je pitanje sta ti vozis u gepeku. Ako se prospe neka tecnost, patosnica sa podignutim ivicama ce bolje da odradi zastitnu ulogu. Naravno cena je veca, jer je komplikovanija izrada, ali i stepen zastite je bolji. Meni se svidja ona jeftinija varijanta :)
Iv BG
Junior
Posts: 36
Joined: 26 Feb 2012 13:31

Re: Patosnice

Post by Iv BG »

Ja sam odlične patosnice,doduše platnene, kupila u piramidi,na drugom spratu,postoji radnja koja šije po meri za svaki tip automobila. Moje čak imaju i naveženo spark i znak chevroleta na ivici. Lepe su i mekane kao tepih,ali malo nepraktične, sve se vidi kad se isprljaju, tako da bez kesa na cipelama nema ulaska, he,he.
AgentOrange
Junior
Posts: 63
Joined: 24 Jan 2012 09:48

Re: Patosnice

Post by AgentOrange »

U piramidi šiju po meri patosnice i presvlake, to je Vajs&Co, planirao sam da se tamo ponovim za letnju sezonu :)
Nije bilo nekih patosnica zahvalnije boje, da se ne vidi kad su prljave :)
Btw, koliko su koštale te tvoje?
Iv BG
Junior
Posts: 36
Joined: 26 Feb 2012 13:31

Re: Patosnice

Post by Iv BG »

Izmedju 1500 i 2000 dinara,ne secam se tacno, ali nisu bile skuplje.lepe su,nisu kicaste.
Post Reply

Return to “Dodatna oprema”