Chevy otpad

djurex
Site Admin
Posts: 9
Joined: 02 May 2011 18:03
Location: Bor

Chevy otpad

Post by djurex »

Da li neko zna da li kod nas postoji i gde Chevy otpad?
milan-taxi
Početnik
Posts: 3
Joined: 03 Jan 2012 01:07

Re: Chevy otpad

Post by milan-taxi »

Pozdrav svima,
Cuo sam od kolega da postoji neki Chevy otpad u Smederevu, ali nisam uspeo da ga lociram. Ako je neko od clanova iz okoline SD, neka se raspita i podeli info sa nama, bio bih veoma zahvalan jer mi treba par sitnica za Epica-u. Inace, ja sam od onih uradi sam tipova, naravno samo kada nisu u pitanju vitalni delovi na autu :lol:
By the way, postoji otpad u blizini BG (selo Rakovica) na kome sam ranije uzimao delove za Daewoo (dok sam vozio racer-a), a tu sam kasnije nailazio na neke delove za spark i aveo mada taj otpad nije bas specijalizovan za Chevy program. Izgleda im poneki Chevy tu povremeno "zaluta"...
Epica 2010
Solarni kolektor od limenki po principu uradi sam
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: Chevy otpad

Post by widanovic »

Ako može malo detaljniji opis lokacije otpada u Rakovici, pošto bih ovih dana da ga obiđem i da potražim koji gedžet za mog ljubimca.... Hvala
milan-taxi
Početnik
Posts: 3
Joined: 03 Jan 2012 01:07

Re: Chevy otpad

Post by milan-taxi »

Nalazi se u Bul. JNA, usput je kada se krene ka Avali. Evo i njihovog sajta sa kontakt podacima www.auto-servis.tk Bolje pitati da li imaju ista zanimljivo jer nisu bas blizu, osim ko je negde na Banjici ili u Jajincima...
Kolege mi kazu da su culi za neki mali otpad kod Smedereva koji drzi Chevy vozila, medjutim jos uvek nisam uspeo da pribavim kontakt ili adresu :-(
Epica 2010
Solarni kolektor od limenki po principu uradi sam
sulli
Junior
Posts: 11
Joined: 22 Jan 2012 18:21

Re: Chevy otpad

Post by sulli »

milan-taxi wrote:Pozdrav svima,
Cuo sam od kolega da postoji neki Chevy otpad u Smederevu, ali nisam uspeo da ga lociram. Ako je neko od clanova iz okoline SD, neka se raspita i podeli info sa nama, bio bih veoma zahvalan jer mi treba par sitnica za Epica-u. Inace, ja sam od onih uradi sam tipova, naravno samo kada nisu u pitanju vitalni delovi na autu :lol:
By the way, postoji otpad u blizini BG (selo Rakovica) na kome sam ranije uzimao delove za Daewoo (dok sam vozio racer-a), a tu sam kasnije nailazio na neke delove za spark i aveo mada taj otpad nije bas specijalizovan za Chevy program. Izgleda im poneki Chevy tu povremeno "zaluta"...
Da, slažem se s tobom. postoji mnogo automobil u Smederevu i moji prijatelji su svi mehaničar tamo.
Post Reply

Return to “Uradi sam”