mala pomoc

User avatar
boss
Junior
Posts: 20
Joined: 11 Mar 2013 21:59

Re: mala pomoc

Post by boss »

jesli li skinuo vec ili da ti objasnjavam polako?
User avatar
kobra
Senior
Posts: 104
Joined: 10 Aug 2013 16:47

Re: mala pomoc

Post by kobra »

ne vredi da ga trazis. zakacio je jednog sarana jos u proslu subotu, evo jos ga izvlaci, pa mozes misliti koja je to grdosija... objasnice nam na sledecem skupu :-)
p.s. admin da ubaci smajli sa sharanom
User avatar
ceronimus
Junior
Posts: 69
Joined: 07 Nov 2011 12:19

Re: mala pomoc

Post by ceronimus »

Jbg ....otkaci mi se saran....ma zznas koliki je bio....ma ne daj Boze!e kobra kad farbamo enterijer uu roze?hahahaha.... e nisam jos skinuo...hade ako mozes objasni mi,bilo bi super!
PS-kobra me sad zvao i rekao da ce mi dati 20€ ako prekinem da pricam o tome da hoce enterijer :)
User avatar
kobra
Senior
Posts: 104
Joined: 10 Aug 2013 16:47

Re: mala pomoc

Post by kobra »

pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: mala pomoc

Post by pevac54 »

Sada je u modi tirkizno rezedo na šljokice,karirano sa tufnama.
User avatar
boss
Junior
Posts: 20
Joined: 11 Mar 2013 21:59

Re: mala pomoc

Post by boss »

ceronimus druze ovako: uzmi jedan pravi srvciger i polako ga gurni u onu plastiku gde ti stoi taster za plin. gurni ga sa donje strane i polako otkaci to i videces tamo srafove za svaku jedinicu posebno. Prvo skines radio pa onu praznu plastiku i dogjes do taj panel za ventilaciju.
User avatar
ceronimus
Junior
Posts: 69
Joined: 07 Nov 2011 12:19

Re: mala pomoc

Post by ceronimus »

Uspesno sam odradio zahvat!hvala Boss!slike cu staviti kad zavrsim jos rukohvate na vratima....koje opet nemam pojma kako se skidaju...ako neko zna bio bih jaaako zahvalan ako to podeli ovde!
User avatar
kobra
Senior
Posts: 104
Joined: 10 Aug 2013 16:47

Re: mala pomoc

Post by kobra »

joj, na sta li ce to da lici kad nista ne znas... :-D
User avatar
ceronimus
Junior
Posts: 69
Joined: 07 Nov 2011 12:19

Re: mala pomoc

Post by ceronimus »

Ahahahaha...ovde mi je kao na pecanju....samo zabacim "post" i kobra odmah udari!
Pa videces...a onda ce biti "ceronimuse hocu i ja,ceronimuse a kad ces meni tako da sredis,ceronimuse sto bih ja vol'o,ceronimuse bla bla" :lol:
User avatar
boss
Junior
Posts: 20
Joined: 11 Mar 2013 21:59

Re: mala pomoc

Post by boss »

za rukohvate moras da skines tapacir i iz unutrasnje strane ima strafove. Pazi kad skidas tapacire imas i jedan straf na sam rukohvat ali je sakriven gumenim poklopcem.
Post Reply

Return to “Uradi sam”