Pogledaj neodgovorene postove | Pogledaj aktivne teme Danas je 25 Jun 2018 08:13

Odgovori na temu  [ 20 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
 Promena sijalice 
Autoru Poruka
Junior
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2011 14:04
Crkle mi dve sijalice ispod panlea kontrole grejanja i hlađenja, kako ih promeniti? Pitanje je u stvari, kako se skifa cela ta konzola i pristupa sijalicama

30 Sep 2012 15:57
Profil WWW
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Apr 2011 23:29
Nije baš naivno, moraš prvo da skineš plastiku koja ide oko CD playera, tek tada ćeš videti 2 šrafa koja drže celu tu konzolu. Usut moraćeš da olabiš i sajle za grejanje. Videćeš sa zadnje stranice držače sijalica, koji se prostim okretanjem za 90 stepeni skidaju. Jedini problem su kapice preko sijalica, ako se pocepaju teško ćeš ih naći, mada ja se spremam da napravim jednu veću narudžbinu iz kine pa možda i to dodam, nikad se ne zna kome će šta da zatreba. :)

06 Okt 2012 08:04
Senior

Pridružio se: 10 Nov 2011 20:35
To su male sijalice sa zelenim kapicama iste koje postoje i u sklopu za podizanje/spustanje farova u kabini?
Ja sam taj problem resio sa zelenom LED i jos radi :)
Ta sijalica je bila mnogo mala i zalemljena u tom sklopu za kontrolu visine farova, a ja sam imao pri ruci jednu zelenu LED i eto resenja.

08 Okt 2012 02:24
Site Admin
Korisnikov avatar

Da samo što je ovde problem kada se stavi led ne rasipa se lepo svetlo, ja sam lično probao par varijanti led sijalica i ni sa jednom nisam mogao da dobijem dobre rezultate, tako da sam samo stavio plave kapice i to je to.

08 Okt 2012 15:24
Junior
Korisnikov avatar

Nije to posao za mene, sve sve, ali da olabavim ove sajle i da ih vratim je way too mutch. E sad ima li neko ideju gde da vozim chevy da mi neko zameni i koje su kvalitetne sijalice da se ne zezam na svakih godinu i po, kad već skidam da promenim sve

11 Okt 2012 10:52
Profil WWW
Site Admin
Korisnikov avatar

Daj pomoćiću ti ja, nećeš valjda za to da bacaš pare. Nema tu kvalitet, sve ti je to isto, barem ja nisam čuo da te male sijalice mogu da budu bolje ili lošije.

11 Okt 2012 19:59
Senior

Pridružio se: 26 Feb 2012 23:00
I meni trebaju te kapice, u zelenoj boji, par kapica su pukle prilikom menjanja sijalica u servisu i sad baca zuckasto svetlo pa se mesaju dve boje i izgleda lose... Pitao sam gde god sam se setio ali nisam nasao... :x

11 Okt 2012 22:45
Senior

Pridružio se: 26 Feb 2012 23:00
Ne znam da li ima da se nadje smd led za te potrebe? Sa tim bi rasipanje svetlosti trebalo da bude ok...

11 Okt 2012 22:48
Junior
Korisnikov avatar

@widanovic aj za vikend bacimo neki roštilj kod mene, a? Što se boja sijalica tiče, mislim da bi farbanje permanent flomasterom najobičnije sijalice bilo zadovoljavajuće, testirano na toyoti staroj.

11 Okt 2012 23:48
Profil WWW
Junior

Pridružio se: 05 Dec 2012 18:32
Vec dugo imam problem sa sijalicama za osvetljenje table, tacnije sa zelenim kapicama.
Farbanje sijalica nikako ne pomaze. Zato sam dosao na ideju da sijalicu oblozim tankim slojem providno-zelene topljene plastike. Trenutno su par komada na testu, van vozila tj table, a vec sutra planiram da ih "ugradim". Da li je neko pokusavao nesto slicno?

05 Dec 2012 19:14
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Odgovori na temu   [ 20 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća