Pogledaj neodgovorene postove | Pogledaj aktivne teme Danas je 18 Okt 2018 18:44

Odgovori na temu  [ 14 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
 Novo ozvučenje 
Autoru Poruka
Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2013 16:47
super! da dodjes obavezno na sledeci skup, da nam demonstriras decibele :D

09 Nov 2013 01:09
Junior

Pridružio se: 13 Apr 2013 18:27
potrudicu se ako ne bude previse daleko od krusevca :) a sto se tice decibela, ceo dan mucim muku, bio los signal pa lose sviralo na high input, pa prikljucim tablet preko rca direktno u pojacalo kad ono jasan i cist signal i extra bass, i vec sam bio spreman da dignem ruke, i onda resih da probam jos jednom lagano, namucio sam se zesce dok sam lepo spojio kontakte od high inputa na zadnje zvucnike, ali ovaj put nisam kacio i zvucnike da bi zicke od hi input sto bolje uhvatile kontakt na fabrickim konektorima i sad svira kako treba, pa da ovih dana to lepo spakujem i spojim sa zvucnicima, i sredim podesavanja na pojacalu za svakodnevno slusanje :D bice i neki snimak dok se sve lepo spakuje i nasteluje, a ako neko ima pitanja, be my guest :D

09 Nov 2013 22:24
Junior

Ustelovano sve za svakodnevno slusanje, skroz kulturica, a po potrebi u stanju da se malo pojaca bass na pojacalu pa da masira bubrege ali to sam preraso, vise sam za izbalansiran SQ :D ovih dana jos da istapaciram kutiju i uzivancija :D

Slika

kablic za pobudu sam sproveo izmedju vozacevog sedista i menjaca, pa sam na cosku sedista stavio prekidac da se pojacalo ne bi palilo kad i plejer nego kad ja hocu :) pa evo jednom kratkog klipa sa prekidacem, krece sa fabrickim setupom a onda sam upalio woof u toku pesme pa poslusajte ono sto je kamera uspela da uhvati :)

http://youtu.be/LPh8WWANUhM

10 Nov 2013 20:40
Junior

evo kako sada izgleda :D neckao sam se dal da stavim ove zastitne sipkice, koje su bile na fabrickoj kompresionoj kutiji sa ovim wooferom, i ispostavilo se da je dobro sto sam ih stavio jer stalno neke torbe i sl vozim i fino stite wooferce :)

Slika

04 Jan 2014 00:08
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Odgovori na temu   [ 14 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2