Pogledaj neodgovorene postove | Pogledaj aktivne teme Danas je 25 Jun 2018 04:20

Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
 STILING 
Autoru Poruka
Junior

Pridružio se: 21 Feb 2012 00:50
ma bolje za nesta pametnije i onako su novi brisaci,vrse posao:)))...bolje jos koja sitnica za izgled

23 Feb 2012 20:44
Početnik

Pridružio se: 17 Sep 2012 21:28
5x115 je napisao:
felne sam nasao preko pa sam isao po njih,a spojler sam uzeo isto preko ali moze da se nadje i kod nas univerzalni,sad kacim slike sa felnama i malo su mi zatamnjena stakla al soferka je dosta,spojler je stavljen skoro al nisam ga slikao(uskoro slike)

Bok, oce li skoro slike s spoilerom?
Kazes da si ga nabavio preko?? Di je to tocno?
Jel se zaljepilo samo il bužalo rupe?

Thnx!

08 Nov 2012 14:54
Početnik

Pridružio se: 11 Apr 2012 19:53
Znam da je stara tema, al za mesec-dva mi Cruze izlazi iz garancije pa bi mi puno znacilo ako bi neko mogao da mi napise gde mogu u Srbiji ili komsiluku da pronadjem spojlere za poklopac prtljaznika, ili neki link

hvala!

22 Feb 2013 16:22
Početnik

Pridružio se: 11 Apr 2012 19:53
E ako sam na jedno pitanje dobio odgovor na ovom forumu...

01 Mar 2013 20:03
Senior

Pridružio se: 10 Mar 2012 13:17
probaj na www.euroauto.rs

04 Mar 2013 09:50
Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2013 16:47
vertigo je napisao:
Znam da je stara tema, al za mesec-dva mi Cruze izlazi iz garancije pa bi mi puno znacilo ako bi neko mogao da mi napise gde mogu u Srbiji ili komsiluku da pronadjem spojlere za poklopac prtljaznika, ili neki link

hvala!

uh, ovde za odgovore mora da se moli. ako ti nije kasno, mozes kod dilera videti fabricki spojler za cruza, mali i diskretan, (imam ga ja ako hoces da ti okacim sliku)a mislim da je oko 300 i nesto €. a druga varijanta ti je e-bay ili alibaba i sl. na kojima imas koliko hoces aftermarket delova za cruze.

28 Okt 2013 12:40
Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2013 16:47
vertigo je napisao:

hvala!

uh, ovde za odgovore mora da se moli. ako ti nije kasno, mozes kod dilera videti fabricki spojler za cruza, mali i diskretan, (imam ga ja ako hoces da ti okacim sliku)a mislim da je oko 300 i nesto €. a druga varijanta ti je e-bay ili alibaba i sl. na kojima imas koliko hoces aftermarket delova za cruze.
usput, ne bi bilo lose da ljudi koji su nesto modifikovali okace ovde slike sa nekim detaljima, da se malo lozimo... :mrgreen:

28 Okt 2013 12:42
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Odgovori na temu   [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3