Trax Auto stop funkcija

<<

Antonio

Početnik

Pridružio se: 05 Feb 2014 20:21

Post od Antonio » 05 Feb 2014 20:49

Trax Auto stop funkcija

Zdravo Chevy kolege u Srbiji :P

Imam jedno pitanje ako mi neko može pomoči
U Trax-a sam montirao gas uređaj ( montirao u Beogradu ) i radi bez primedbi
Pošto mi na gas smeta Auto stop funkcija, kada na kratko stanem u razkršču , me interesuje dali ima neko izkustva i da zna možda , dali se ta funkcija može okrenuti ( reverse ) Znači , da bi bila nomalno izključena a uključena samo ako bi je aktivirao.
Pitam vas u Srbiji pošto imate puno više iskustva sa gasom , pa sam pomislio da je to neko več rešavao.
Za bilo koju pomoč biču vam zahvalan

Puno vas pozdravljam

Jože
<<

kobra

Korisnikov avatar

Senior

Pridružio se: 10 Avg 2013 16:47

Post od kobra » 06 Feb 2014 21:51

Re: Trax Auto stop funkcija

sigurno postoji jednostavan nacin da se ta funkcija deaktivira. sto se tice "vracanja" funkcije prekidacem, to je sigurno vec veci posao, ali ga verovatno moze uraditi bilo koji autoelektricar, a to je problem ako ti je auto u garanciji. dakle, predlog je da odes u servis i trazis da ti deaktiviraju start-stop sistem (mozda se samo izvadi neki osigurac ili raskaci neka zica, ne verujem da je komplikovanije), a sam ga gasi na semaforu ako imas potrebe za tim...
<<

pevac54

Senior

Pridružio se: 10 Mar 2012 12:17

Post od pevac54 » 07 Feb 2014 09:00

Auto-stop funkcija se može isključiti u servisu programski preko kompjutera, nažalost za uključivanje opet mora u servis. Ne znam da li mogu u servisu nekako da usklade elektroniku koja reguliše plin i računar u autu. Ako pretežno voziš na plin ova funkcija ti nije potrebna.
Pozdrav.
<<

021

Korisnikov avatar

Senior

Pridružio se: 09 Jun 2011 23:12

Post od 021 » 05 Jun 2014 20:07

Antonio gde si ugrađivao gas?
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
<<

Antonio

Početnik

Pridružio se: 05 Feb 2014 20:21

Post od Antonio » 05 Jun 2014 21:14

Ugradili su mi u EcoTop - Beograd. Več drugi uređaj i nikakvog problema stvarno su dobar servis.

Neko mi je pojasnio da se Auto stop funkcija može deaktivirati u servisu
Prijatelji,da je to tako več bi bilo sređeno :D U servisu kažu da se nemože Eco funkcija izključiti. Tako mi kažu u Sloveniji

Naravno sada izključivam ručno i to je to, nikakav problem. Ali kako sam rekao , kada je ugrašđen plin auto stop ne koristi , više smeta , tako bi blo fino ako bi bilo obrnuto , normalno uvjek izključeno , uključeno samo ako vozač to zatraži npr vožnja u koloni puno stajanja ili slično

Ako bude nekih novih informacija bio bi zahvalan

Puno pozdrava iz Slovenije

Povratak na “Captiva”

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software for PTF.
Prevod - www.CyberCom.rs