Trax Auto stop funkcija

Antonio
Početnik
Posts: 2
Joined: 05 Feb 2014 20:21

Trax Auto stop funkcija

Post by Antonio »

Zdravo Chevy kolege u Srbiji :P

Imam jedno pitanje ako mi neko može pomoči
U Trax-a sam montirao gas uređaj ( montirao u Beogradu ) i radi bez primedbi
Pošto mi na gas smeta Auto stop funkcija, kada na kratko stanem u razkršču , me interesuje dali ima neko izkustva i da zna možda , dali se ta funkcija može okrenuti ( reverse ) Znači , da bi bila nomalno izključena a uključena samo ako bi je aktivirao.
Pitam vas u Srbiji pošto imate puno više iskustva sa gasom , pa sam pomislio da je to neko več rešavao.
Za bilo koju pomoč biču vam zahvalan

Puno vas pozdravljam

Jože
User avatar
kobra
Senior
Posts: 104
Joined: 10 Aug 2013 16:47

Re: Trax Auto stop funkcija

Post by kobra »

sigurno postoji jednostavan nacin da se ta funkcija deaktivira. sto se tice "vracanja" funkcije prekidacem, to je sigurno vec veci posao, ali ga verovatno moze uraditi bilo koji autoelektricar, a to je problem ako ti je auto u garanciji. dakle, predlog je da odes u servis i trazis da ti deaktiviraju start-stop sistem (mozda se samo izvadi neki osigurac ili raskaci neka zica, ne verujem da je komplikovanije), a sam ga gasi na semaforu ako imas potrebe za tim...
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: Trax Auto stop funkcija

Post by pevac54 »

Auto-stop funkcija se može isključiti u servisu programski preko kompjutera, nažalost za uključivanje opet mora u servis. Ne znam da li mogu u servisu nekako da usklade elektroniku koja reguliše plin i računar u autu. Ako pretežno voziš na plin ova funkcija ti nije potrebna.
Pozdrav.
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: Trax Auto stop funkcija

Post by 021 »

Antonio gde si ugrađivao gas?
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
Antonio
Početnik
Posts: 2
Joined: 05 Feb 2014 20:21

Re: Trax Auto stop funkcija

Post by Antonio »

Ugradili su mi u EcoTop - Beograd. Več drugi uređaj i nikakvog problema stvarno su dobar servis.

Neko mi je pojasnio da se Auto stop funkcija može deaktivirati u servisu
Prijatelji,da je to tako več bi bilo sređeno :D U servisu kažu da se nemože Eco funkcija izključiti. Tako mi kažu u Sloveniji

Naravno sada izključivam ručno i to je to, nikakav problem. Ali kako sam rekao , kada je ugrašđen plin auto stop ne koristi , više smeta , tako bi blo fino ako bi bilo obrnuto , normalno uvjek izključeno , uključeno samo ako vozač to zatraži npr vožnja u koloni puno stajanja ili slično

Ako bude nekih novih informacija bio bi zahvalan

Puno pozdrava iz Slovenije
Post Reply

Return to “Captiva”