Kupovina polovnjaka, vase misljenje

luka78
Početnik
Posts: 2
Joined: 02 Mar 2014 13:12

Kupovina polovnjaka, vase misljenje

Post by luka78 »

Pozdrav,

Pisem iz BiH. Imam ponudu za kupovinu Cruza, 2011 godiste, presao 84000, motor 1.8, ima ugradjen fabricki plin, tempomat, alu felge, parking senzori, ABS, ESP, servisna knjiga itd... Cijenu mogu izvuci oko 7000 - 7200 eura do registracije.
Po vasem misljenju da li se isplati ukoliko je auto u dobrom stanju, a na koje sitnice da obratim paznju?
E sada, posto ovdje u mojoj blizini nemam Chevrolet servis, pa me zanima da li se u Opel servisima moze koristiti dijagnostika za njega tj. da li su rijetke/ceste dijagnostike za Chevrolet u "obicnim" Autoservisima.

Hvala vam
User avatar
kobra
Senior
Posts: 104
Joined: 10 Aug 2013 16:47

Re: Kupovina polovnjaka, vase misljenje

Post by kobra »

Ta cena mi deluje kao veoma korektna, ako je auto u dobrom stanju...
luka78
Početnik
Posts: 2
Joined: 02 Mar 2014 13:12

Re: Kupovina polovnjaka, vase misljenje

Post by luka78 »

Hvala ti, a sto se tice dijagnostike, da li se moze koristiti Opel dijagnostika, jer je ona zastupljenija?
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: Kupovina polovnjaka, vase misljenje

Post by pevac54 »

Opelovi servisi mogu da održavaju i Ševrolet vozila. Privatno moj održava majstor koji radi u opelu, jer sam prestao da koristim usluge ovlašćenog servisa čim mi je istekla garancija. Opel i Ševrolet imaju mnogo toga zajedničkog - počev od motora pa nadalje, tako da dijagnostika nije problem. Jedino ti može biti problem nabavka limarije ako nemaš blizu neku prodavnicu auto delova za Ševrolet, ali mislim da i to možeš poručiti preko Opel servisa mada će ti izaći skuplje nego da kupuješ sam. Najbolje je da svratiš u Prvi servis Opela i direktno se raspitaš, a ja mislim da ćeš dobiti potvrdan odgovor.
Pozdrav.
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: Kupovina polovnjaka, vase misljenje

Post by kico »

Za dijelove ti nece biti problem ali limarija ce ti biti malo problematicna ja sam to rijesio sa kaskom ne znam kako je kod vas u Bosni ali kod nas u Srbiji ja placam ful kasko na auto 2013god 270e na rate to je oko 25e mjesecno i rijesen problem ako bude neke stete,prosle god sam imao 2 stete na autu pao mi led sakrova zgrade i sjebao mi haubu i zena mi upala u kanal i pokidala kopce na prednjem braniku te dvije stete su bile oko 2000e tako da mi se kasko isplatio
Post Reply

Return to “Cruze”