PedalBox

kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

PedalBox

Post by kico »

Danas sam satavio pedalbox cip na kola ej ljudi da ne povjerujete kako ide auto,fora je da nisam dobio nikakvo povecanje preformansi auta ali sam dobio brzi odziv na gas pedalu i nemam rupu u turbini ja sam odusevljen a sto je najvaznije ne moze se skontati u ovlascenom servisu tako da ne dira garanciju
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: PedalBox

Post by 021 »

Kico, molim te malo opširnije. Ako možeš pojasni malo gde, šta , kako, itd. za sve koji ne znaju ništa o pedal boxu.
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: PedalBox

Post by kico »

Poenta je da se raskaci dzeksna koja ide na gas i stavi se taj pedal box jedan kraj se kaci na gas a drugi na tu staru dzeksnu,auto ima bolji odziv na gas tj brze reaguje na papucicu kad je prtisnes,znaci nije nikakavo povecanje preformansi auta isto ima kilovata samo se nesto desava sa gasom u tom uredjaju imas 3 programa sport,sport1 i eco
RonTeo
Junior
Posts: 18
Joined: 10 Jun 2011 12:55

Re: PedalBox

Post by RonTeo »

Gde si to nabavio i koliko para i ko ti ugradio.
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: PedalBox

Post by kico »

Kupio sam ga u Ns postoji jedna firma koja se zove race cip ima
je i na netu a nije ga problem ugraditi jer se samo kopcaju dzekovi na gas a kosta 200e
RonTeo
Junior
Posts: 18
Joined: 10 Jun 2011 12:55

Re: PedalBox

Post by RonTeo »

Jel ko ugradio na benzincu 1.6 124KS. Ja se nebi usudio sam da to ugradjujem, koliko vidim, skida se dekl a gde je ta djeksna za gas, pojma nemam. Bilo bi dobro da oni koji prodaju to i ugrade, pa da probamo na licu mesta, ovako u kutiji stigne postom....neznam?
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: PedalBox

Post by kico »

Meni je taj covjek sto mi je prodao on mi je i ugradio ali ja samo stajao pored njega i gledao sta radi,ta dzeksna od gasa se nalazi odmah pored pedale od gasa znaci ne skida se nikakva dekla samo se raskaci dzeksna od gasa i na nju se montira pedal box a moze i da se proba prvo kako radi uredjaj prije kupovine jer montaza traje ukupno 5sec
Post Reply

Return to “Cruze”