Pozdrav svima

kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Pozdrav svima

Post by kico »

Postao sam vlasnik novog cruza 2.0 ltz model 2013 god,mislim da mi je to dobar izbor jer za taj novac nisam nasao nista bolje sto bi moglo zadovoljiti moje potrebe,inace sam oslobodjen carine i pdv i dobio sam sajamski popust tako da ce me auto na kraju izaci 12500e.E sad vidim da ste ovdje aktivni pa bi vas pitao gdje mogu da kupim lajsne za kruza u Ns i pozeljno bi bilo da mi ih neko montira,da li neko od vas posjeduje neku zastitu na autu tj,zeder i da li ima potrebe za njim tj da li se krade??Presvlake sam narucio u GoTA karu i kostaju 7000din sa ugradnjom.Da li neko zna koja je konacna brzina na cruzu od 163ks i 6 brzina.Hvala
Attachments
IMG_0192.JPG
IMG_0192.JPG (1.75 MiB) Viewed 16952 times
Last edited by kico on 24 Nov 2012 08:58, edited 1 time in total.
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: Pozdrav svima

Post by 021 »

Dobro nam došao.
Za lajsne zaista ne znam, a i mene to interesuje.
Što se tiče Zedera i ja bih ga ugradio, samo kada nam to ne bi uticalo na garanciju. Međutim, ozbiljno razmišljam da ga ugradim bez obzira na sve.
Javi kako si zadovoljan sa presvlakama i ako možeš, postavi i koju fotografiju. Posebno me interesuje kako su odradili otvore za vazdušne jastuke na sedištima.
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
miki62
Senior
Posts: 255
Joined: 19 Feb 2012 17:12

Re: Pozdrav svima

Post by miki62 »

Dobro dosao na forum! :)
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: Pozdrav svima

Post by kico »

021 wrote:Dobro nam došao.
Za lajsne zaista ne znam, a i mene to interesuje.
Što se tiče Zedera i ja bih ga ugradio, samo kada nam to ne bi uticalo na garanciju. Međutim, ozbiljno razmišljam da ga ugradim bez obzira na sve.
Javi kako si zadovoljan sa presvlakama i ako možeš, postavi i koju fotografiju. Posebno me interesuje kako su odradili otvore za vazdušne jastuke na sedištima.
Zeder sam ugradio i platio sam ga 200e i rekli su mi da sam gubim garanciju na letvu volana ali da se jos nikom nije desilo da ima reklamaciju na nju a presvlake sam uzeo na futoskom putu ima neka firma koja se bavi izradom presvlaka i uzeo sam samo na zadnje sjediste zato stom imam beby sjedalo a inace me je go ta kar castio sa polu kozom tako da prednje presvlake nisam ni stavio
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: Pozdrav svima

Post by 021 »

Ko ti je rekao ovo za garanciju, u Zederu ili u Chevroletu?
Molim te napiši adresu firme koja radi presvlake, otišao bih da vidim kako rade i koje su im cene.
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: Pozdrav svima

Post by kico »

Za zeder mi je rekao diler u chevroletu na brodu cepelin a i provjerio sam i u gota caru tako da je to to a adesu za prsvlake tacnu ne znam a vidim da si iz Ns to ti je amfor ulaz tacno preko puta elektro skole na Futoskom putu unutra ima firma koja sije presvlake tako da nozes da biras i materijal i boju
don
Početnik
Posts: 2
Joined: 13 Oct 2012 09:46

Re: Pozdrav svima

Post by don »

a kako si uspeo da budeš oslobođen carine i PDV-a???
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: Pozdrav svima

Post by kico »

po osnovu
invalidnosti
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: Pozdrav svima

Post by 021 »

Hvala Kico, otici cu i sam da proverim do Chevroleta, za ugradnju Zedera. Inace, gde si ga ugradjivao, gde im se nalazi servis?
Sto se tice presvlaka, da li imaju otvore za vazdusne jastuke u prednjim sedistima?
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: Pozdrav svima

Post by kico »

Zeder sam ugradio u partizanskoj ulici i mogu ti reci da malo mirnije spavam a presvlake ne znam da li imaju otvore jer kupio sam samo presvlaku za zadnje sjediste jer imam polu kozu ali mislim da oni ti sve sasiju jer su stvarno ok ljudi
Post Reply

Return to “Cruze”