Kupio bi Cruze 1.6 LS

ergan
Početnik
Posts: 1
Joined: 06 Mar 2012 22:12

Kupio bi Cruze 1.6 LS

Post by ergan »

Pzdrav! Kupio bi Cruze 1.6 LS 2010godiste 35000km 9500e cini mise da je to super cena za takav auto u toj klasi, zivim u Hrvatskoj i vidim da ih ima dosta na cestama, pa me interesuju iskustva vas koji ga vec imate Hvala! :roll:
miki62
Senior
Posts: 255
Joined: 19 Feb 2012 17:12

Re: Kupio bi Cruze 1.6 LS

Post by miki62 »

Dobro dosao na Shevrolet Forum Srbije. :)

Siguran sam da ces pronaci odgovore na svoje pitanje.
AgentOrange
Junior
Posts: 63
Joined: 24 Jan 2012 09:48

Re: Kupio bi Cruze 1.6 LS

Post by AgentOrange »

Moja iskustva su dobra, ali ja ga imam tek 300tinak km, pa je pitanje koliko je to relevantno :)
Sa 35k km bi trebao da je imao dva redovna servisa, a ako nije udaran ili mu nešto drugo fali, misli da je cena sasvim ok.
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: Kupio bi Cruze 1.6 LS

Post by 021 »

Automobil je odličan i sigurno nećeš pogrešiti. Udoban, stabilan, siguran porodični automobil.
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
RonTeo
Junior
Posts: 18
Joined: 10 Jun 2011 12:55

Re: Kupio bi Cruze 1.6 LS

Post by RonTeo »

Potrebna mi je jedna informacija: Da li je tacno da se garancija od pet godina sastoji od tri godine od Shevroleta i dve godine od dilera kod koga si kupio auto i da te dve zadnje godine si obavezan servisirati auto samo kod prodavca koji je prodao auto. Dileri o tome jos cute ili ti daju kontraverzne informacije. Modeli benzinca 1.6 za 2012 imaju neke izmene na usisu, zna li neko nesto o tome?
RonTeo
Junior
Posts: 18
Joined: 10 Jun 2011 12:55

Re: Kupio bi Cruze 1.6 LS

Post by RonTeo »

Da li je neko iz Beograda kupio Cruza u Cacku. Ako je, kakva su mu iskustva?
AlexAlex
Junior
Posts: 10
Joined: 22 May 2012 00:03

Re: Kupio bi Cruze 1.6 LS

Post by AlexAlex »

RonTeo wrote:Potrebna mi je jedna informacija: Da li je tacno da se garancija od pet godina sastoji od tri godine od Shevroleta i dve godine od dilera kod koga si kupio auto i da te dve zadnje godine si obavezan servisirati auto samo kod prodavca koji je prodao auto. Dileri o tome jos cute ili ti daju kontraverzne informacije. Modeli benzinca 1.6 za 2012 imaju neke izmene na usisu, zna li neko nesto o tome?
Garancija je 3 godine i nista vise a servisiranje je obavezno "na vreme" kod bilo kog ovlascenog servisera bilo gde u svetu bez obzira gde je automobil kupljen. Samo na polovne automobile diler moze dati svoju garanciju ukoliko je fabricka garancija istekla.
Pozdrav.
Post Reply

Return to “Cruze”