DVD Player i navigacija

User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

DVD Player i navigacija

Post by widanovic »

Pravi naziv je: GPS DVD Player touch screen, USB, SD, AM/FM radio, TV, Bluetooth, Ipod

Pošto je sve veći broj ljudi u potrazi za nekim uređajem tipa all in one, posle par pokušaja uspeli smo da kontaktiramo firmu iz Južne Koreje koja pravi i prodaje navigacije za Chevrolet vozila tj. za sva Koreanska vozila. Za sada smo uspeli da dobijemo koliko toliko povoljne cene: okvirno košta 434,80E (sa svim troškovima), naravno da će ova cena padati jer je cena transporta i carine oko 100 E(za jedan uređaj). Cena kamere je 20E i cena senzora za parkiranje je 20E.Vreme isporuke je navodno 5 dana. I evo malo tehničkih detalja:
  • Screen size: 7 inches
    Display Mode: 16:9
    TV System: NTSC/PAL/SECAM
    Resolution (pixels): 800(W)*RGB*480(H)
    Compatible with DVD/CD/VCD/CD-R/CD-RW/MP3/WMA/JPEG /MP4/DIVX
    Digital panel 800*480 HD resolution
    Built-in Analog TV tuner
    Multi-language OSD: English, French, German, Italian, Turkish, Japanese, Arabic and Russian
    DVB-T, ATSC, ISDB-T digital TV Receiver (optional)
    AM/FM radio, 30 stations preset memory
    RDS function
    Support Ipod input
    Built-in GPS navigation
    Windows CE 6.0 operating system
    Map supported: Route66, Tomtom, Igo, Get5, Papago etc.
    GPS menu supports 30 languages: English, German, French, Spanish, Dutch, Hungarian, Croatia, Czech, Danish, Norwegian, Swedish, Portuguese, Italian, Finnish, Romanian, Greek, Russian, Poland, Slovak, Slovenian, Turkish, Estonian, Latvian, Lithuanian, Ukrainian, Arabic, Bulgarian, Hebrew, Serbian and Catalan
    Dual zone function (User can enjoy the music during navigation)
    Touch screen control
    USB Slot
    SD/MS/MMC slot
    Built-in Bluetooth, Phone book and A2DP
    Original Factory Panel Design, No gap after installation
    Original Steering Wheel Control Compatibility
    Original wire harness and plug compatibility, do not need to cut any wire
    ESP and mechanical anti-shock protection
    4*45W power output
    Background light adjustment
    Adjustable image brightness/color/contrast
    NTSC/PAL/SECAM manual identification
    2 AV input and 2 AV output
    Automatic back sight function for car camera
    Video signal disappear, display blue screen
E sad za ovo nisam siguran, ali mislim da se na poklon još dobije i fleska ili SD kartica...
A takođe bi trebalo ako nas bude bilo dosta da dobijemo i neke poklone kao što su TV antena i još ko zna šta ...

Naravno da napomenem da je ovo samo pokušaj da se organizujemo i da grupno naručimo neke proizvode kako bi svi imali koristi i niko se u cenu nije ugradio(osim carine ;) )

Image

Rok za prijavu je 21.01.2012.
milos
Početnik
Posts: 3
Joined: 01 Feb 2012 23:52

Re: DVD Player i navigacija

Post by milos »

Aaaaa kako ovo nisam ranije video ... Oce biti jos neki rok za porudzbinu ?
AgentOrange
Junior
Posts: 63
Joined: 24 Jan 2012 09:48

Re: DVD Player i navigacija

Post by AgentOrange »

Šta se dešava sa ovim, ima li nekih vesti i utisaka?
Ja sam za sada rešio pitanje navigacije tako što telefon (HTC Desire) zaglavim ispred display-a u landscape položaju i pokrenem iGo :)
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: DVD Player i navigacija

Post by widanovic »

Drugi pokušaj kolektivnog naručivanja....


Rok za prijavu: 21.03.2012.
RonTeo
Junior
Posts: 18
Joined: 10 Jun 2011 12:55

Re: DVD Player i navigacija

Post by RonTeo »

Ko ovo da montira, ovlasceni servis u garantnom roku ili?
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: DVD Player i navigacija

Post by widanovic »

Pazi uređaj je plag and play tako da može ko želi, ako se osećaš sigurnije onda nosi u servis(koliko sam čuo u servisima je oko 3000 din ugradnja), mada ja ako skupim pare za uređaj ću lično ugraditi.

Evo ti moj cenovnik za ugradnju:
za Avea: 1 pljeskavica od 200g i coca cola 0,5l
za Cruze: 1 pljeskavica od 200g, coca cola 0,5l i jedna slatka palačinka

:)

pozzz....


P.S. Veći je problem naručiti, skupiti ljude i izprositi od prodavca da nam što više poklona daju, a ako te sve prođe ugradnja je posle najmanji problem.
RonTeo
Junior
Posts: 18
Joined: 10 Jun 2011 12:55

Re: DVD Player i navigacija

Post by RonTeo »

Cenovnik za ugradnju je dobar(znaci u naturi) ali je bitan garantni rok! Ukoliko to ugradjuje ovlasceni servis u garantnom roku, onda tako mora biti, tako da nema nista od pljeskavica a ako mislis na korisnike kojima je garantni rok istekao, takvih je malo te sumnjam da ce akcija uspeti. Sto se tice tvoje aktivnosti za svaku je pohvalu samo bih trebalo malo pojasniti oko navigacije da li ima mapa za srbiju ili balkan i da li su ukljucene u uredjaj, koji je navigacioni sistem i sl. Pored toga nacin placanja i garancija(kazes dve godine) ko daje i ko servisira. Sto se tice kolektivnog narucivanja i tu postoji nejasnoca nije kao na ebay znaci trebalo bi preko neke firme a to je vec druga prica. Verovatno ce biti i drugih pitanja ali pozdravljam akciju.
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: DVD Player i navigacija

Post by widanovic »

Reply: ja ću, ako uspe narudžbina, sam ugrađivati, ipak to je lična stvar, mislim da u tekstu piše da dolazi mapa zemlje iz koje se kupuje navigacija i mape okoline, mada uvek može da se dodaju mape, ja sam kupio najeftiniji navigator i za 2h sam ga nabudžio da deluje kao da je plaćen 3x više. Pazi garancija je sigurno dve godine i daju je proizvođači, servis je kod njih tj u Koreji, ali ako hoćeš servis i firmu i sve slično onda daj više od 500e i kupi kod nas, ja ću ti lično dati kontakt firme. Poenta je da se uštedi koji dinar. Naravno svako ima pravo da veruje u šta želi, ali ako treba ja ću lično garantovati za njih, a ja tu i ne planiram da bežim iz zemlje zbog jednog navigatora.

U suštini već rekoh, niko ne želi da zaradi, sve je ovo dobrovoljno, čak sam i okačio na nekim oglasima i tamo sam stavio istu cenu, ali uz uslov da mora da se učlane na forum i da kupe člansku kartu :)
User avatar
cruzens
Početnik
Posts: 3
Joined: 23 Jun 2012 21:29

Re: DVD Player i navigacija

Post by cruzens »

Pozdrav

A gde ima da se kupi kod nas u Srbiji to ??
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: DVD Player i navigacija

Post by widanovic »

Imaš na oglasima i par firmi po BG-u koje to uvoze, mada su im cene mnogo jake jer se dosta ugrađuju. Svrati do mene pa možeš da vidiš šta smo mi kupovali i kako izgleda, tj. koji je kvalitet u pitanju.
Post Reply

Return to “Cruze”