DVD Player i navigacija

RonTeo
Junior
Posts: 18
Joined: 10 Jun 2011 12:55

Re: DVD Player i navigacija

Post by RonTeo »

Ja bih kupio one niklovane okvire za maglenke za Cruza ali neznam kako se to narucuje preko ebay-a, da li je neko narucivaopa ako je neka nam detaljno objasni. Hvala i pozdrav.
zoran 8
Senior
Posts: 111
Joined: 20 May 2011 22:46

Re: DVD Player i navigacija

Post by zoran 8 »

Na e-bay-u ima mnogo zanimljive dodatne opreme za Cruza, a dosta povoljne,pa i mene interesuje da li neko zna i da li mi uopste mozemo i kako da kupujemo?
RonTeo
Junior
Posts: 18
Joined: 10 Jun 2011 12:55

Re: DVD Player i navigacija

Post by RonTeo »

Kao i hromirane navlake za spoljne brave vrata itd.
User avatar
cruzens
Početnik
Posts: 3
Joined: 23 Jun 2012 21:29

Re: DVD Player i navigacija

Post by cruzens »

A gde moze da se svrati da se pogleda ta navigacija ? Ti si iz Bg ?
ljuba011
Početnik
Posts: 1
Joined: 19 Sep 2012 14:35

Re: DVD Player i navigacija

Post by ljuba011 »

Ja sam takođe zainteresovan za aftermarket DVD, navigaciju ... i sve ostalo što ide (all in one).

U suštini glavno pitanje je da li je zaista jednostavno za ugraditi i da li ima dodatnih problema oko samog rada tih uredjaja (npr. funkcionišu li komande na volanu, očitava li spoljašnju temperaturu, da li dugmići na konzoli vrše svoje funkcije za podešavanje vozila npr. menu, back, itd).

Da li zaista postoji mogućnost da se vidi kako izgleda kad je ugrađeno i da li se može i dalje poručiti preko tebe i ugraditi kod tebe?

Za pljeskavicu, i ostalo što ide uz to, nije problem :mrgreen:

Nisam rekao da je u pitanju Cruze LS+ 2010 god. To je onaj model što ima najružniji mogući fabrički displej od dva reda
Chevrolet Cruze 2.0 Diesel (125ks), 4v, LS+
mad dog
Početnik
Posts: 4
Joined: 09 Mar 2012 19:55

Re: DVD Player i navigacija

Post by mad dog »

Ja sam, za sad, najpovoljniju ponudu dobio za dvd/navigaciju je oko 350E + neki sitni troskovi
( sa sve carinom i porezom )
i to isporuka ide na kucnu adresu u zavisnosti da li oces da doplatis za brzu isporuku i cena ide do + 20e za 2-3 dana ili ovako do 7 dana ( plus nasa carina koliko ga gleda )

naravno cekam da prodje nova godina i porucuje...
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: DVD Player i navigacija

Post by 021 »

Bilo bi lepo da postavite fotografije i opišete iskustva kada završite sa ugradnjom.
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
mad dog
Početnik
Posts: 4
Joined: 09 Mar 2012 19:55

Re: DVD Player i navigacija

Post by mad dog »

iskreno receno ja ga samo uzimam zato sto kad sam kupovo auto nisam obratio paznju da nemam izlaze za zvucnike u zadnjim vratima i na zadnjoj polici a niti prikljucak za pojacalo...
malo mi je samo standardna 4 zvucnijka...
kad ih pojacam do kraja jos uvek mogu da cujem svoje misli :)
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: DVD Player i navigacija

Post by kico »

Da li neko zna kako se pokrece navigacija u kolima ja je imam fabricki i receno mi je da ona ide preko telefona ja se bas i ne razumijem u te stvari pa ako neko zna ko bi mi to mogao objasniti u Ns bio bih mu zahvalan iinace imam fabricki 7inci displej i u njem ima dvd,navigacija ,kamera za rikverc i my link od toga znam kako se koristi samo kakera za riverc:)
Attachments
IMG_0192.JPG
IMG_0192.JPG (1.75 MiB) Viewed 19131 times
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: DVD Player i navigacija

Post by 021 »

Auu, Kico, stvarno lepo izgleda :shock: .
Zar nisi dobio stampano uputstvo?
Mi koji imamo starije nemamo ugradjen takav displej pa ti ne mozemo pomoci. Mozda da pokusas da skines uputstvo sa interneta?
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
Post Reply

Return to “Cruze”