DVD Player i navigacija

kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: DVD Player i navigacija

Post by kico »

Izgleda da navigacija ide preko telefona,tj telefon daje signal gdje si a moraju se mape ubaciti u auto tako da sam to provalio
User avatar
blanusab
Početnik
Posts: 3
Joined: 08 Mar 2013 09:04

Re: DVD Player i navigacija

Post by blanusab »

Pozdrav,

da li je moguće nabaviti multimediju/navigaciju za Cruza ?

pozdrav,
BB
Vlajko
Početnik
Posts: 3
Joined: 15 Oct 2013 14:21

Re: DVD Player i navigacija

Post by Vlajko »

Djelmas u BG-u mi je rekao da je navigacija sa ugradnjom kamere za parkiranje € 630,-

Cekam da mi posalju specifikacije uredjaja. Inace stize za tri nedelje od narucivanja.
Vlajko
Početnik
Posts: 3
Joined: 15 Oct 2013 14:21

Re: DVD Player i navigacija

Post by Vlajko »

Ja sam sebi ugradio ovaj: http://www.ebay.at/itm/261195905632?ssP ... 1497.l2649

Jer Chevrolet prodaje neki sa starijim softverom koji mi se ni opticki ne svidja, a ovaj gore navedeni ima vec novi. Znam da za Srbiju morad da se plati i carina, ali mozda mozete negde i jeftinije da nadjete. Nama u EU je super jer ne placamo carinu i nigde nisam nasao jeftinije. Cak i da sam porucio iz Kine, ne bi bilo jeftnije plus jos i carina.

Mogu da preporucim ovaj uredjaj. MNOGO je dobar i stvarno vrhunski uradjen. Nista na njemu nije jeftino uradjeno ili jeftino izgleda. Cak ni kablovi. Touch reaguje odmah, MP3 fajlove odmah pusti, navigacije je super. Jos mu nisam nasao manu.
Image

Pozdrav
User avatar
kobra
Senior
Posts: 104
Joined: 10 Aug 2013 16:47

Re: DVD Player i navigacija

Post by kobra »

Vlajko, ako sam dobro video, ovde ne ide samo ekran vec citav uredjaj sa komandama. moze li se samo ekran ugraditi, ima li dvd (tj. sta sve sadrzi uredjaj), da li je jednostavna ugradnja i ima li mape u sebi ili ih naknadno ubacujes? cini mi se da je prodavac u Austriji (gledam sa telefona), da li mozda imas predstavu koliko bi me uredjaj kostao ako bih ga narucio u Nemacku, Nürnberg?
User avatar
kobra
Senior
Posts: 104
Joined: 10 Aug 2013 16:47

Re: DVD Player i navigacija

Post by kobra »

zaboravih i ovo: da li se preko displeja moze upravljati klimom i ventilatorom ili je ovo sa slike samo informacionog tipa?
p.s. ako te ne mrzi, daj jos neku sliku u nekom drugom modu, moze i preko dana. ;)
Vlajko
Početnik
Posts: 3
Joined: 15 Oct 2013 14:21

Re: DVD Player i navigacija

Post by Vlajko »

Cao kobro,

nisam odmah video da si pisao.

Ako preko ovog mog linka kupis uredjaj po punoj ceni, dobices uredjaj za dvd tj. dvd player, ekran, sve kablove za prikljucak, mikrofon (da bi mogao da pricas na bluetooth), zvucnik za zvuke (od senzora za parkiranje do svih ostalih zvuka kao na primer kada pojas nije svezan) i jos jednu micro sd karticu sa mapama, ali mape su iz 2011. Tako da sam ja sa neta odmah skinuo Q2 2013 mape i super rade. E da, po punoj ceni dobijes i kamericu za parkiranje, ali moj savet ti je da ti ponudis nesto manje para i da iz Kine narucis ovo: http://www.aliexpress.com/item/Wireless ... 60646.html
Tu kamericu mozes da ugradis bezicno, tako da ne moras kroz ceo auto da razvlacis kablove a kosta samo € 20,- i ne placa se carina ili postarina.

Ugradnju ili izgradnju mozes da vidis na youtube-u. Nije nesto teska, ali meni je trebalo oko 1,5h jer sam hteo da sve spojim kako treba pa sam polako na tenane radio. Ako znas nemacki, imas ovde moj detaljniji izvestaj: http://www.cruze-forum.de/viewtopic.php ... dio#p65577 mislim da ces za ovde morati nalog da otvoris ali je super forum.

Prodavac je u Engleskoj. Zato je malo skuplja postarina, ali dobro, opet je oko € 200,- jeftinije nego kada bi direktno iz Kine narucivao a jos i stigne za dva dana.
Ako bi ga narucio u Nemacku, kostao bi te kao sto pise, cini mi se € 450,- sa postarinom.

Preko displeja mozes da podesis kao i sa originalnim radiom sva podesavanja, i to sto vidis sa ventilatorom i klimom naravno isto.

Evo jos jedne slike (trenutno nemam vise)
Image

Ako imas jos pitanja...
User avatar
kobra
Senior
Posts: 104
Joined: 10 Aug 2013 16:47

Re: DVD Player i navigacija

Post by kobra »

Ok Vlajko, puno ti hvala na detaljima. Razmislicu u narednom periodu o ovome, pa ako se odlucim bacicu neke slike sa detaljima montaze i sl.
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: DVD Player i navigacija

Post by 021 »

Molim te postavi taj link za ugradnju i izgradnju na youtube-u.
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
User avatar
cruzens
Početnik
Posts: 3
Joined: 23 Jun 2012 21:29

Re: DVD Player i navigacija

Post by cruzens »

Poz

Ja sam na nasao na Aliexpresu , i planiram da uzmem. Android je u njemu.

http://www.aliexpress.com/item/S150-And ... 37847.html


I meni sad nije nesto, ili se tripujem. Kao da to ne moze da mi stane u tablu. Jeste glupo pitanje,ali da li se moraju raditi neke modifikacije,i da li ide samo ekran,i samo ga ubacim ili moram da menjam i onaj donji deo gde su svi oni dugmici ??
Post Reply

Return to “Cruze”