Šta mislite o ?

alexv011
Junior
Posts: 18
Joined: 23 Mar 2012 15:26

Re: Šta mislite o ?

Post by alexv011 »

Zna li neko hoce li se ovo pojaviti kod nas ?

... Ševrolet Kruz dobija manje izmene na prednjem delu vozila, kao i MyLink sistem, stereo audio streaming i bežično upravljanje pametnim telefonima.
... Chevrolet Cruze dobija i MyLink sistem koji obuhvata ekran visoke rezolucije u boji osetljiv na dodir, veličine sedam inča, zahvaljujući kojem je izbor opcija veoma jednostavan. Sistem prebacuje sadržaje sa pametnih telefona na displej putem USB Aux-in ili Bluetooth konekcije.
... On takođe nudi stereo audio streaming i bežično upravljanje pametnim telefonima, na osnovu funkcije pozivanja glasom putem Bluetootha, koja se već nudi u nekoliko modela.

http://www.dnevniavaz.ba/tehnologija/au ... -foto.html
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: Šta mislite o ?

Post by 021 »

Pa bilo bi i logično da ima tu opremu, samo se pitam da li će takav model biti i na našem tržištu ili kao i do sada ... :cry:
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
jermenin
Početnik
Posts: 2
Joined: 24 Mar 2013 23:33

Re: Šta mislite o ?

Post by jermenin »

gde se mogu uzeti prednja i zadnja led svetla za cruza
Attachments
images (1).jpg
images (1).jpg (4.63 KiB) Viewed 8369 times
images (2).jpg
images (2).jpg (9.16 KiB) Viewed 8369 times
images.jpg
images.jpg (8.57 KiB) Viewed 8369 times
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: Šta mislite o ?

Post by kico »

Ja posjedujem takav cruze sa my link opremom i valjda ce da puste to krajem aprila tako su mi javili iz chevroleta,taj stream se zove siri i kad se poveze sa iphone 4s koji posjeduje siri moguce je da se upravlja glasom kao i ako postoji internet da se dobiju neke informacije a model mog auta je 2.0ltz 2013god
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: Šta mislite o ?

Post by kico »

ako ih negdje nadjes javljaj i ja bi ih kupio
Post Reply

Return to “Cruze”