HITNO

User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

HITNO

Post by widanovic »

Drugari, pronašao sam havarisan Aveo 5v, sa dosta opreme, čovek bi nam izašao u susret i prodao delove, ko je sve zainteresovan i kome treba, samo molim vas brzo, na dole pišite, bukvalno sve što vam pada na pamet šta bi ste kupili(pošto je malo prošao, možda nije loše da pišete i stvari koje se menjaju na 100k, recimo kome treba sonda i sl...). Naravno ovo je samo spisak želja, nakon cenovnika ide kupovina, ako se dogovorimo. I naravno prednost ko se pre javi. :)
1. Ja: maglenke, spojler gepeka, automatska klima, automatski retrovizori, unutrašnje svetlo, felne, ručica za svetlo.
2. ...
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: HITNO

Post by widanovic »

Naravno kao i do sada svi imaju moju pomoć oko ugradnje...
Paxy
Junior
Posts: 11
Joined: 13 Jul 2012 19:05

Re: HITNO

Post by Paxy »

Koje godiste model, koja zapremina motora ?
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: HITNO

Post by widanovic »

Chevrolet Aveo 1,2 16V, 85ks 10.000km, 2009.
wik_so
Početnik
Posts: 3
Joined: 27 Jan 2013 21:00

Re: HITNO

Post by wik_so »

Radio ako je mp3 po korektnoj ceni naravno vozacevo sediste ako ima stelovanje po visini i ako nije sa troja vrata znaci da se ne obara. Kada se mogu ocekivati cene i eventualna isporuka.
User avatar
joza
Junior
Posts: 33
Joined: 14 Nov 2012 09:12

Re: HITNO

Post by joza »

wik_so
Početnik
Posts: 3
Joined: 27 Jan 2013 21:00

Re: HITNO

Post by wik_so »

Ovo je HITNO al nista . Interesantno.
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: HITNO

Post by widanovic »

Jeste bilo hitno, ali lik je reko da je i suviše malo da bi rastavljao ceo auto, kad naleti opet čujemo se...
sabahat
Početnik
Posts: 1
Joined: 08 Nov 2014 07:14

Re: HITNO

Post by sabahat »

Ne mogu da verujem da ovako neki paket postoji za avea, ovo mi se jako svidja, cela prica i oko navigacije, senzora i kamera za rikverc (valjda jeste za rikverc koliko sam skontao). Jel ovo varijanta bila do tada da se naruci ili je jos aktivno? Zao mi je sto vidim da nije puno ljudi zainteresovano, mozda postoji varijanta da se naruci to iz evrope negde, ceo paket?
Download high quality 644-906 exam to prepare and Adams State University with oracle certification dumps certification. Also get free demos of University of California, Berkeley for review of MICROSOFT
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: HITNO

Post by widanovic »

Ima i kod nas da se kupi samo što je cena duplo veća. :)

Ima mnogo dodataka Rusi su najviše odmakli sa time...
Post Reply

Return to “Aveo”