SIGURNOSNI ŠRAFOVI ZA FELNE

Iv BG
Junior
Posts: 36
Joined: 26 Feb 2012 13:31

SIGURNOSNI ŠRAFOVI ZA FELNE

Post by Iv BG »

Drugari forumaši,
Treba mi vaš savet. Treba da kupim sigurnosne šrafove za Sparkija ali mi to teže polazi za rukom. Da li znate radnju gde to može da se kupi za pristojne pare, pošto su mi u Autoprometu rekli da koštaju 4800,00 dinara i da se čeka 15 dana na isporuku :?:
Hoću što pre da stavi zimske gume ali bez šrafova mi ne pada na pamet jer sa promenom bračnog statusa promenila sam sam i boravište a kao dobrodošlica u novom kraju sačekalo me je istakanje goriva iz rezervoara. Živa sreća je što su samo izvukli crevo a nisu ga isekli, pošto sam čula da pored toga seku i rezerervoare!!!!
miki62
Senior
Posts: 255
Joined: 19 Feb 2012 17:12

Re: SIGURNOSNI ŠRAFOVI ZA FELNE

Post by miki62 »

Veliki izbor zavrtnjeva za Alu i obicne felne imas ovde! ;)

http://www.gl-tuning.com/podkategorije.php?id=151
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: SIGURNOSNI ŠRAFOVI ZA FELNE

Post by widanovic »

Sad nešto ne razumem. Da li ti juriš matice ili šrafove? (pošto kod starog modela sparka postoje matice a ne šrafovi) I da li misliš na one nazovi specijalne šrafove za koje ti je potreban specijalni ključ da bi ih skinula?
Iv BG
Junior
Posts: 36
Joined: 26 Feb 2012 13:31

Re: SIGURNOSNI ŠRAFOVI ZA FELNE

Post by Iv BG »

Potrebni su mi sigurnosni šrafovi koji onemogućavaju da se tako lako skine(ukrade) točak. Postoje dve vrste istih, tako su mi u radnji rekli, u zavisnosti da li ide matica ili ne na postojeće zavrtnje. Ja još nisam otišla to da proverim, inače sam našla prodavnicu u kojoj se prodaju za 1400 dinara komplet od 4 šrafa.
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: SIGURNOSNI ŠRAFOVI ZA FELNE

Post by widanovic »

Preporučio bi ti da uhvatiš muža za ruku i u subotu pravac bubanj potok. Mislim da ćeš tamo naći najeftinije.
User avatar
Darkonda
Junior
Posts: 33
Joined: 30 Oct 2011 19:30

Re: SIGURNOSNI ŠRAFOVI ZA FELNE

Post by Darkonda »

Trebalo bi da su matice u pitanju i kod novog sparka, jer su matice i na novom aveu koliko sam ja upucen. :D
koenigseggccr
Senior
Posts: 123
Joined: 26 Feb 2012 22:00

Re: SIGURNOSNI ŠRAFOVI ZA FELNE

Post by koenigseggccr »

Mozda odgovaraju sigurnosne matice za Cruza? Trazio sam da kupim iste za Avea u ovlascenom servisu, i kostale su oko 5.500 din., a iste takve za Cruza (takodje u ovl. servisu), drugi kataloski broj, su me kostale oko 2.800 ako se dobro secam... :shock:
User avatar
Boćko87
Junior
Posts: 57
Joined: 28 Mar 2012 12:29

Re: SIGURNOSNI ŠRAFOVI ZA FELNE

Post by Boćko87 »

Iv ti voziš novog Sparka ili
vzegarac
Junior
Posts: 23
Joined: 19 Jul 2013 00:32

Re: SIGURNOSNI ŠRAFOVI ZA FELNE

Post by vzegarac »

Koje su dimenzije te matice?...sad i meni treba
Post Reply

Return to “Spark”