Felne za Spark.

User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: Felne za Spark.

Post by widanovic »

Mislim da su ti prve elegantije, više su ženstvene i da bi konkretno lepše izgledale na sparku, takođe možda ne bi bilo loše da se unutrašnjost ofarba u zeleno...
Iv BG
Junior
Posts: 36
Joined: 26 Feb 2012 13:31

Re: Felne za Spark.

Post by Iv BG »

Ne znam da li postoji mogućnost da se probaju pre kupovine, makar da se prislone do auta pa da se vidi kako stoje.
Videla sam na netu zelenog sparka sa ofarbanom unutrašnjošću u zeleno, potpuno ludo izgleda, svi oni delovi koji su kod mene od crne sjajne plastike tamo su zeleni, samo nisam sigurna da bi to ovi naši lepo uradili.
koenigseggccr
Senior
Posts: 123
Joined: 26 Feb 2012 22:00

Re: Felne za Spark.

Post by koenigseggccr »

Sve to moze lepo da se ofarba i da izgleda extra... Samo je bitno da ti neko te plastike demontira a da ne puknu zabice i sl., i da nadjes farbara koji je dovoljno pedantan da to sve lepo odradi... Ja se trenutno oko toga zezam pa zato znam da sve to moze lepo da ispadne... ;-)
koenigseggccr
Senior
Posts: 123
Joined: 26 Feb 2012 22:00

Re: Felne za Spark.

Post by koenigseggccr »

I da, ja sam za felne br. 2! :-)

Mislim da nece biti problem da ti namontiraju bar jednu felnu da bi videla kako izgledaju... Ipak nije malo novca u pitanju pa da kupujes na slepo... Ja sam moje prosle nedelje kupio i zamolio sam ih da jednu prednju namontiraju, i tek kad sam se uverio da je to ono sto zelim, odlucio sam da ih uzmem...:-)
Iv BG
Junior
Posts: 36
Joined: 26 Feb 2012 13:31

Re: Felne za Spark.

Post by Iv BG »

Ovi iz beneluksa nemaju ništa na stanju od onoga što se meni sviđa,tj. imaju samo jedan model od svih onih na sajtu,tako da oni otpadaju, moram da tražim dalje, preporučite mi neku radnju.
Iv BG
Junior
Posts: 36
Joined: 26 Feb 2012 13:31

Re: Felne za Spark.

Post by Iv BG »

Nećete verovati, ali naći felne za sparka postaje nemoguća misija. Sve koje sam zvala: benelux, tadić, lešanović, roki, niko nema felne osim jednih skroz crnih od kojih sam odustala i bez gledanja istih i jednog tipa koji mi nudi po ceni od 120 eura po komadu?!!!
Na kraju sam okrenula čoveka iz Veternika, kod kojeg je kolega sa kruzom kupio, koji mi je obećao da će mi poslati mms slike felni( pošto je upotreba mejla isuviše komplikovana po njegovim rečima), ali i posle par dana nema odgovora ni mms od njega, a da bijem put do Veternika bez bilo kakvih naznaka da ću naći nešto, ne pada mi na pamet.
Tako da, ako imate još neki savet, vi mi predložite.
koenigseggccr
Senior
Posts: 123
Joined: 26 Feb 2012 22:00

Re: Felne za Spark.

Post by koenigseggccr »

I ja sam se namucio da pronadjem 15'' tako da mogu misliti koliki je problem naci 13'' za sparka... Ako vec nisi, probaj AP Sport... Pre neki dan sam bio kod njih (na autoputu, kod Laste), video sam da imaju solidan izbor i cini mi se da sam video par modela 13''...
Ali ih pozovi, nemoj se oslanjati na site, u par navrata sam se uverio da nije bas verodostojan...
Last edited by koenigseggccr on 03 Apr 2012 15:18, edited 1 time in total.
Dexter
Junior
Posts: 13
Joined: 01 Apr 2012 12:38

Re: Felne za Spark.

Post by Dexter »

Ha ha, felne nemoguca misija, probaj tek gume za njega da nadjes ;)))

Dakle 155 70 r14, u Srbiji skoro da nepostoje. Nije problem naci zamenu ali je problem ako je samo jedna guma pocepana p ase ne isplati kupovati sve 4


Mislim da sam nasao dobru kombinaciju ali necu unapred da pricam, u cetvratk bi trebao da zavrsim sa tim, zvuci isuvise dobro da bi bilo istinito pa bi radije da sacekam da se realizuje :)


Ja nagovaram sestru da stavi neke 15" na sparka.

Dakle javljam posle cetvrtka za rezervu gumu, felnu... Kak sam prosao gde i kako.


Poz
koenigseggccr
Senior
Posts: 123
Joined: 26 Feb 2012 22:00

Re: Felne za Spark.

Post by koenigseggccr »

Sad sam tek video da ti zapravo trazis 14'' felne... :?
U svakom slucaju, zovi i pitaj sta imaju... ;)
Post Reply

Return to “Spark”